Henio Majdan niedługo zostanie ochrzczony. Znane jest już miejsce i rodzice chrzestni. To nietypowy wybór

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdecydowali się ochrzcić syna. Znamy szczegóły przyjęcia.

Henryk Majdan jest upragnionym i wyczekanym synkiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nic więc dziwnego, że sławni rodzice chętnie pokazują go w mediach i zdradzają szczegóły rodzicielstwa. Od chwili narodzin na ich profilach nie brakuje zdjęć z noworodkiem, a para celebruje każde chwile spędzone z synem. Niemowlę zyskało już wierne grono sympatyków, którzy z chęcią komentują każde publikowane  zdjęcie chłopca i z niecierpliwością czekają na nowe. Choć Henio zawitał na świecie w czerwcu, Majdanowie już szykują się do chrztu chłopca. Jak dowiedział się serwis Fakt.pl, mają zaplanowane szczegóły.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Chrzest Henia Majdana. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Uroczystość odbędzie się jeszcze tego lata. Małgorzata Rozenek razem z mężem zdecydowała, że będzie to koniec sierpnia. Wiadomo także, że Perfekcyjna postanowiła, że przyjęcie odbędzie się na wsi, w domu jej rodziców.

Chcą, by chrzciny ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie - mówi znajomy Małgorzaty.

Chrzestni również zostali już wybrani. Małgorzata i Radosław postanowili, że zostaną nimi rodzice Perfekcyjnej, a więc dziadkowie Henia. Co więcej, są oni już chrzestnymi jej starszych synów: Tadeusza i Stanisława. Z pewnością wybór dziadków na chrzestnych jest dla wielu zaskoczeniem.

To będą jej rodzice, to zresztą nie pierwszy raz, bo oni są również chrzestnymi jej dwóch starszych synów: Tadzia i Stasia - czytamy.

Po takiej zapowiedzi przyjęcia chyba wszyscy z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z uroczystości.