Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują pierwszy miesiąc Henia na świecie. Pochwalili się nowymi zdjęciami z synem

Na Instagramie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podzielili się nowymi zdjęciami z synem, który skończył już miesiąc.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starali się o dziecko trzy lata. Pod koniec ubiegłego roku prezenterce udało się zajść w wymarzoną ciążę, co zostało ogłoszone podczas koncertu zespołu Ira w warszawskiej Stodole. Od tamtej pory ciążowy brzuch Małgosi był jednym z bardziej grzejących tematów w rodzimym show-biznesie. Po porodzie emocje wokół pary tylko wzrosły, a kolejne fotki małego Henryka tylko utrzymują je na wciąż wysokim poziomie. Teraz szczęśliwi rodzice celebrują pierwszy miesiąc syna. 

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan na nowym zdjęciu z synem i psem. Ma za sobą ciężką noc, ale nie narzeka. "Uśmiech Henia lepszy niż poranna kawa"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują pierwszy miesiąc syna

Małgorzata Rozenek w przeciwieństwie do innych gwiazd, nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku swoich dzieci w mediach społecznościowych. Już niedługo po porodzie na Instagramie zaczęła regularnie zamieszczać wspólne zdjęcia z Heniem, na których to mogliśmy oglądać go w całej okazałości. Henryk Majdan urodził się dokładnie 10 czerwca, więc dziś mija równy miesiąc od momentu, gdy przyszedł na świat. Z tej okazji dumni rodzice opublikowali na Instagramie kilka nowych zdjęć z synem.

Już miesiąc razem - czytamy pod postem.
 

Internauci nie zawiedli i gromko komplementowali rodzinny obrazek. 

Co za cudowna rodzinka. Jak ten czas leci.
Piękna rodzina, najlepszego dla Was. Wspaniały widok.
Kiedy to zleciało? Nie wiem, ale synek piękny - piszą pod zdjęciem. 
 

Urocze? 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"