Radosław Majdan na nowym zdjęciu z synem i psem. Ma za sobą ciężką noc, ale nie narzeka. "Uśmiech Henia lepszy niż poranna kawa"

Radosław Majdan po raz pierwszy poznaje blaski i cienie ojcowstwa. Tym razem mąż Małgorzaty Rozenek podzielił się z fanami fotografią wykonaną po nieprzespanej nocy. Miłość Henia dodała mu jednak sił!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca 2020 roku powitali na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę. Teraz sportowiec poznaje blaski i cienie opieki nad noworodkiem. Najnowszy post piłkarza wydaje się jednak być dowodem na to, że radość z ojcostwa jest w stanie zrekompensować mu wszystkie nieprzespane noce.

Zobacz wideo

Radosław Majdan zachwyca się uśmiechem Henia

Długo wyczekiwana pociecha Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wzbudza ogromne zainteresowanie fanów "Perfekcyjnej". Świeżo upieczeni rodzice chętnie dzielą się więc nowymi zdjęciami małego Henia. I chociaż nie ukrywają, że opieka nad noworodkiem bywa wyczerpująca, to miłość maluszka dodaje im sił. Tym razem to dumny tata postanowił podzielić się z obserwatorami odczuciami związanymi z pierwszymi trudami ojcostwa:

Po nieprzespanej nocy uśmiech Henia lepszy niż poranna kawa - napisał Majdan.
 

Miłośnicy rodziny Majdanów zachwycili się najnowszą fotografią udostępnioną przez piłkarza. Fani zgodnie stwierdzili, że Henio jest uroczym chłopcem. Co jednak ciekawe, wielu obserwatorów doskonale rozumie, jak wielkim szczęściem dla sportowca są pierwsze chwile spędzone z synkiem. Sami są bowiem rodzicami i wiedzą, że uśmiech dziecka jest w stanie wynagrodzić naprawdę wiele.

Pasuje Ci Henio. Widać, że naprawdę Pani Małgosia obdarowała Cię największym szczęściem.
Uśmiech pełen zadowolenia. Henia noc była udana.
Lepsze dni po nieprzespanych nocach z nim, niż chociaż jeden dzień bez niego - czytamy w komentarzach.

Cieszymy się, że Radosław Majdan tak świetnie odnalazł się w nowej dla siebie roli. Życzymy dużo sił w opiece nad maluszkiem!