Małgorzata Rozenek chwali się słodko śpiącym Henrykiem. "Zbiera siły na noc". Jednak najlepszy jest komentarz Majdana

Małgorzata Rozenek opublikowała kolejne zdjęcie Henryka. O publiczny komentarz pokusił się Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek nie przestaje zachwycać fanów zdjęciami małego Henryka. Gwiazda niemalże codziennie wrzuca do sieci jego nowe zdjęcia. Czasem są to selfie, a czasem ujęcia wykonane wtedy, kiedy chłopiec śpi. Do takich należy chociażby to ostatnie, które "Perfekcyjna" opublikowała na Instagramie. Skomentował je dumny tatuś, Radosław Majdan.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym zdjęciem Henryka... Walecznego

Rozenek wrzuciła do sieci urocze zdjęcie najmłodszej pociechy. Henryk grzecznie śpi, a obok niego jego przyjaciółka, Wydra. Małgorzata pokusiła się o nadanie synowi przydomka Waleczny.

Henryk Waleczny i jego przyjaciółka Wydra, zbierają siły na noc.
 

Post szybko skomentowali wierni fani gwiazdy TVN-u i jej mąż.

Umówiłem się z Henrykiem na nasze nocne męskie rozmowy. Tak między drugą, a trzecią.

Jego komentarz bardzo spodobał się internautom. Wielu rozbawił.

A co na to mama? Możecie się umówić tak, żeby dać jej pospać? - pytali zatroskani.

Małgorzata Rozenek - życie prywatne

Małgorzata Rozenek jest potrójną mamą - ma trzech synów. Najstarszy, Stanisław, przyszedł na świat czternaście lat temu. Jego rodzony brat - Tadeusz, który niedawno świętował urodziny, urodził się w 2010 roku. Ojcem obu chłopców jest drugi mąż gwiazdy, Jacek Rozenek. Celebrytka i aktor mają świetne relacje i bardzo miło wypowiadają się o sobie w mediach. Po rozstaniu z nim Małgorzata związała się z Radosławem Majdanem, któremu 10 czerwca urodziła syna. Ich szczęście jest prawdopodobnie nie do opisania, ponieważ o dziecko starali się przez blisko trzy lata.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek cieszy się chwilą wolnego podczas snu Henia. "Nie wyglądacie na zmęczonych". Odpowiedziała perfekcyjnie