Zmęczona Małgorzata Rozenek pozuje z Heniem i marzy o kroplówce z kawą. Z pomocą przyszła jej Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym zmęczona ukrywa twarz w dłoni. Henio natomiast wygląda na zadowolonego.

Małgorzata Rozenek zaczyna na nowo przypominać sobie uroki macierzyństwa. 10 czerwca po raz trzeci została mamą i Henio zaczyna już dawać się jej we znaki. Teraz Małgorzata Rozenek żartuje na Instagramie, że potrzebuje kroplówki z kawą.

Zobacz: Małgorzata Rozenek cieszy się chwilą wolnego podczas snu Henia. "Nie wyglądacie na zmęczonych". Odpowiedziała perfekcyjnie

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek błaga o kawę

Gwiazda wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie z Heniem. Widzimy na nim, jak bardzo jest zmęczona - nie chce nawet spojrzeć w obiektyw, tylko ukrywa twarz w dłoni. Henio natomiast wygląda na zadowolonego i najedzonego. Spokojnie przysnął sobie w ramionach Rozenek. Z pewnością każda mama doskonale zna taki obrazek ze swojego życia.

Kawę kroplówką, błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.
 

Na jej post zareagowało mnóstwo fanów, a także Anna Lewndowska. Trenerka napisała:

Gosiu, pisałam o tym na blogu. Można, ale w odpowiedniej ilości. Znam temat.

Najwyraźniej Małgosia Rozenek nie czytała do tej pory bloga Anny Lewandowskiej, ale teraz to się zmieni. Odpowiedziała bowiem:

A zaraz poczytam, jak uda mi się otworzyć chociaż jedno oko.

Ciekawe, czy teraz Anna Lewandowska zyska stałą czytelniczkę, a może i przy okazji przyjaciółkę? Niewykluczone. Teraz obie są świeżo upieczonymi mamami niemowlaków. Anna Lewandowska urodziła drugą córkę Laurę 6 maja, czyli miesiąc wcześniej niż Małgorzata Rozenek Henia. Obie gwiazdy mają więc sporo wspólnych tematów.

Więcej o: