Małgorzata Rozenek cieszy się chwilą wolnego podczas snu Henia. "Nie wyglądacie na zmęczonych". Odpowiedziała perfekcyjnie

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem podczas drzemki ich syna. Prezenterka zdradziła, dlaczego nie wygląda na zmęczoną.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca przywitali na świecie swoje pierwsze, długo wyczekiwane dziecko. Od tamtej pory prezenterka regularnie relacjonuje życie małego Henryka na Instagramie. Nie ukrywa, że noworodek nie daje im zbytnio pospać, jednak tym razem udało im się znaleźć chwilę wolnego, czym pochwaliła się w najnowszym poście. 

ZOBACZ TEŻ: Szczęśliwa Małgorzata Rozenek z Heniem na rękach ogłasza: Mamy cudowną noc za sobą. "Jak pozuje na drugim foto"

Małgorzata Rozenek zdradza, jak walczy ze zmęczeniem

Małgorzata Rozenek zawsze stara się wyglądać jak najlepiej. Nie zaniedbywała się w ciąży, więc nic dziwnego, że teraz również przykłada niemałą wagę do swojego wyglądu. Pod najnowszym zdjęciem, jakie zamieściła na Instagramie, pochwaliła się, że wraz z Radosławem mają chwilę wytchnienia, ponieważ mały Henio usnął.

Uff... zasnął. Dawno nie mieliśmy tyle wolnego. Jakie macie plany na piątek? Impreza? Kanapa i film? - pyta Małgosia pod postem. 
 

Wśród licznych komentarzy znalazł się taki, w którym internauta zaznacza, że para wcale nie wygląda na zmęczoną.

Ej, to jakieś oszustwo. Wyglądacie na mega wypoczętych - czytamy pod postem.

Na reakcję Małgosi nie trzeba było długo czekać. Odpowiedziała w swoim stylu.

Ja pomalowana, a Radosław ma to coś - odparła Rozenek. 

Jak myślcie, co takiego ma w sobie Radek?

ZOBACZ TEŻ: Deynn zachwycona Henrykiem Majdanem. Komplementuje go, a Rozenek odpowiada: Jesteście następni. Majewski zareagował