Deynn zachwycona Henrykiem Majdanem. Komplementuje go, a Rozenek odpowiada: Jesteście następni. Majewski zareagował

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z Henrykiem. Wiele gwiazd zachwycało się jej synem. Do tego grona dołączyła Deynn, która takiej odpowiedzi na komentarz ze strony "Perfekcyjnej" chyba się nie spodziewała.

Małgorzata Rozenek od kilku dni cieszy się z roli potrójnej matki. 10 czerwca gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, przywitała na świecie trzeciego syna, Henryka. Odkąd wyszła ze szpitala, stale dzieli się z fanami pięknymi ujęciami malucha. Jednym z nich zachwyciła się ostatnio popularna w sieci blogerka, Deynn.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek przewiduje, że Deynn i Majewski wkrótce zostaną rodzicami

Pod zdjęciem Rozenek pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie tylko fani zachwycali się Henrykiem. Piękne słowa pisały również koleżanki Małgorzaty z show-biznesu, m.in. Deynn.

Jaki bejbiczek! Wszystkiego dobrego! - napisała Marita Surma. 

Na odpowiedź gwiazdy TVN-u nie trzeba było długo czekać.

Dzięki! Jesteście następni w kolejce! - odparła.

Po chwili "Perfekcyjnej" wtórował mąż Deynn. Daniel Majewski zostawił po sobie ślad w postaci dwóch emotikon. Czy to oznacza, że uwielbiająca podróże po świecie wysportowana para planuje założyć rodzinę?

Rozenek odpowiada DeynnRozenek odpowiada Deynn screen Instagram / @m_rozenek

Dodamy tylko, że Deynn i Majewski są małżeństwem od przeszło dwóch lat. Para pobrała się w Stanach Zjednoczonych, do których wyleciała na kilka miesięcy, po tym, jak Surma została skrytykowana publicznie przez młodszą siostrę. Od afery minęło sporo czasu, a małżeństwo odbudowało mocno nadszarpnięty wizerunek w sieci. Dziś znów wrzucają do sieci mnóstwo zdjęć, które z wielką chęcią komentują internauci.

Może to za wcześnie, ale już teraz trzymamy kciuki za rodzinne plany Deynn i Majewskiego.

ZOBACZ TEŻ: 11 rzeczy, których dowiedzieliśmy się z pierwszego live'a Majewskich. Gdzie się ukrywali, kto im pomógł i jakie mają plany?