Małgorzata Rozenek już wie, kto będzie opiekował się Heniem. Wybór był szybki i prosty

Małgorzata Rozenek niedawno powitała na świecie synka. "Perfekcyjna" przy Heniu będzie mogła liczyć na nieocenioną pomoc.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca powitali na świecie syna Henia. Prowadząca programu "Projekt Lady" wychowuje już dwóch synów, za to były piłkarz po raz pierwszy został tatą. Para chętnie publikuje zdjęcia z noworodkiem i dzieli się swoim szczęściem. Podobno Małgorzata już znalazła opiekunkę dla Henia. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek wybrała opiekunkę dla dziecka

Gwiazda, będąc jeszcze w ciąży, mówiła, że będzie chciała zrobić sobie urlop i odpocząć. Podróżowanie poza granice kraju będzie ryzykowne, dlatego Małgorzata i Radosław znaleźli idealne rozwiązanie. Rodzice "Perfekcyjnej" mają dom na "odludziu". 

Chcą odpocząć na łonie natury. Rodzice Gosi mają wielki dom na pustkowiu z pięknym ogrodem, a dookoła jest las. Lepszych warunków na pierwsze tygodnie z dzieckiem nie można sobie wymarzyć - mówił "Fleszowi" przyjaciel Rozenek.

Dzięki temu, że gwiazda wraz z rodziną uda się do dziadków, będzie mogła liczyć na pomoc przy opiece nad Heniem. Rodzice maluszka nie chcą zatrudniać obcej osoby do opieki. 

Gosia cieszy się, że będzie mogła liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad Heniem. Nie chce zatrudniać na razie żadnych niań, a babcia nie może się doczekać momentu, by zająć się wnukiem - dodaje informator tabloidu.

Rodzice Gosi angażują się w życie swoich wnuków. Rodzicami chrzestnymi zarówno Tadeusza, jak i Stasia są ich dziadkowie. Podobnie stanie w przypadku Henia. 

Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem wybór również może paść na moich rodziców - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Małgorzata Rozenek-Majdan.

Tacy dziadkowie to prawdziwy skarb!