Ewa Minge o Gosi Rozenek i Radku Majdanie. "Dowód, że jak jeden człowiek trafia na właściwego drugiego człowieka, to wszystko jest możliwe"

Ewa Minge napisała obszerny post na swoim instagramowym profilu. Wszystko za sprawą zdjęcia Radosława z małym Heniem.

Po zobaczeniu uroczej fotografii Radka i Henia, wykonanej przez "Perfekcyjną", Ewa Minge nie mogła powstrzymać się przed udostępnieniem zdjęcia i okraszeniem go solidnym opisem, który mówi wszystko na temat świeżo upieczonych rodziców.

Zobacz wideo

Ewa Minge wypowiedziała się na temat Majdanów

Rozprawka projektantki traktuje głównie o tym, jak dobrze Małgosia i Radzio się dobrali, przezwyciężyli hejt, który towarzyszył im na początku związku i pokazali, że miłość przezwycięży każdą trudność. 

 
Mam taką przypadłość, że na widok prawdziwego, szczerego szczęścia innych ludzi jestem sama podekscytowana i cała szczęśliwa! Ponieważ znam oboje, to mogę głową zaświadczyć, że dobrali się, jak w korcu maku. Kibicuję im od samego początku, jeszcze z ukrycia. Są dowodem na to, że jak jeden człowiek trafia na właściwego drugiego człowieka, to wszystko jest możliwe. Zmieniają się priorytety, postrzeganie świata i rzeczywistości - zaczęła projektantka.

Według Minge Majdanów śmiało można uznać za wzór rodziny, która jest przede wszystkim prawdziwa. 

Można ich lubić lub nie, z poziomu ekranu komputera czy telewizora, ale przy bliższym poznaniu nie ma szans, by nie kochać tej pary. Są prawdziwi w każdym calu, są rodziną w najdrobniejszym szczególe. Nikogo nie krzywdzą, wielu wspierają i nigdy nie odmawiają pomocy, jak jest ważna sprawa - dodała.

Ewa Minge nie kryje sympatii do "Gangu Majdanów". Poruszyła kwestię niezapomnianego wesela Majdanów, a także narodzin Henia, które stały się przypieczętowaniem szczęścia dwojga. 

Więcej o: