Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień życia małego Henryka wyjątkową sesją. "Jak szaleć, to szaleć"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca przywitali na świecie swojego wspólnego syna. Z okazji pierwszego tygodnia życia Henia dumna mama udostępniła na Instagramie serię wspaniałych zdjęć.

Małgorzata Roznek 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna. Szczęśliwi rodzice nadali mu imię Henryk, a z fanami zdążyli się już podzielić w mediach społecznościowych zdjęciami pociechy. Także z okazji pierwszego tygodnia życia chłopca dumna mama udostępniła na Instagramie wyjątkową sesję.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień syna. Udostępniła wspaniałe zdjęcia

Radosław Majdan po raz pierwszy poznaje uroki ojcostwa. Aby uczcić ten fakt, prezenterka podzieliła się z obserwatorami pięknymi zdjęciami (wszystkie znajdziecie w naszej galerii), zapewne wykonanymi przez tatę. Na fotografiach pojawiła się nie tylko szczęśliwa mama i jej synek, ale także należące do rodziny psiaki.

Dziś Henryczek #dzidziuśmajdana skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę. A co? Jak szaleć, to szaleć. Postanowiliśmy również, w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją. Małe, a cieszy - napisała.
 

W komentarzach pod postem posypały się komplementy. Fani nie szczędzili mamie Henryczka miłych słów, a część z nich wyraziła dla niej swoje pełne zrozumienie.

Synuś wygląda uroczo, ale Pani wprost promienieje! Super <3.
To jest wielkie wydarzenie! Całkowicie rozumiem. Pierwsze tygodnie to było przetrwanie. Zdrówka.
Maluszek słodko śpi, a mamuśka wygląda jak milion dolarów!

Zdjęcia skomentowała także Deynn:

Jaki bejbiczek. Wszystkiego dobrego - napisała.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek wygląda świetnie, a sesja z okazji pierwszego tygodnia Henia na pewno będzie dla rodziców wspaniałą pamiątką.