Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcie trzech synów. "Te pierwsze dni są trudne"

Małgorzata Rozenek od niedawna jest mamą trzech synów. Jak wygląda nowa rzeczywistość w domu gwiazdy?

W ubiegłym tygodniu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie na swoje pierwsze dziecko. Dokładnie 10 czerwca celebrytka urodziła Henryka. Świeżo upieczony tata jako pierwszy pochwalił się zdjęciami syna i żony na Instagramie. Gosia poszła w ślad za nim i także zaczęła pokazywać małego Henia w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się synem na Instagramie

Od porodu Małgorzaty Rozenek minęło zaledwie kilka dni. Mama wyszła już ze szpitala i dochodzi do siebie w domowym zaciszu. Oczywiście regularnie dokumentuje pierwsze dni Henryka na świecie, czym dzieli się ze swoimi obserwatorami. W niedzielę Gosia pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem jej trzech synów. Uroczej fotce towarzyszy długi i szczery wpis.

Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko, to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać "jedz, kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja" i tak, też robię. Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś, a kobieta w połogu... Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię. Za to chłopcy szczęśliwi. Trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy - czytamy.

Dumna mama pokazała również zdjęcie, na którym śpi obok swojego najmłodszego synka.

 

Post Małgorzaty Rozenek rozczulił jej obserwatorów.

Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!
Jaki słodziak! Pozdrawiam gorąco.
Starsi jacy wpatrzeni w braciszka - czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

Gosia i Radek od dawna marzyli o potomku, jednak gwiazda długo nie mogła zajść w ciążę. Z pomocą przyszła metoda in vitro. O tym, że spodziewają się dziecka, poinformowali w grudniu ubiegłego roku.