Radosław Majdan wtula się w Henia na nowych zdjęciach. "Moja wielka miłość". Najpiękniejsze ujęcia dnia!

Radosław Majdan opublikował w sieci kolejne zdjęcia z synem. Były bramkarz nie ukrywa swojej radości.

10 czerwca Radosław Majdan został ojcem. Małgorzata Rozenek urodziła bowiem trzeciego syna, Henryka. Oboje nie ukrywają radości, niemalże codziennie publikując w sieci nowe zdjęcia z maluchem. Dla byłego bramkarza jest to wyjątkowy czas, ponieważ to jego pierwsze chwile z rodzonym synem. Uśmiech nie schodzi mu z twarzy, co widać chociażby po najnowszych zdjęciach, które opublikował we wtorek po południu na Instagramie.

Radosław Majdan pochwalił się uroczymi zdjęciami z synem

Na instagramowym koncie Majdana pojawiły się trzy ujęcia z Henrykiem. Radosław trzyma chłopca na ramieniu i mocno go przytula. Fotografiom, które najprawdopodobniej wykonała Małgorzata, towarzyszy piękny opis.

Moja wielka miłość. Henryk - czytamy.
 

W niemalże kilka minut pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani pisali, że Radosław to świetny ojciec i życzyli jego dzidziusiowi dużo zdrowia. 

Dużo zdrówka! Jesteś wspaniałym ojcem.
Dzidzia już ćwiczy łapki, żeby móc godnie bronić bramki w reprezentacji Polski.
Pan nawet nie wie, jak ja się cieszę tym Pana szczęściem.

Cóż, my również nie ukrywamy, że uwielbiamy patrzeć na tak piękne, przepełnione prawdziwą miłością zdjęcia. Gwiazdorskie małżeństwo z pewnością zadba o fanów i fotografie z Henrykiem będzie publikowało bardzo często! Tymczasem spójrzcie też, jak Radosław świętował narodziny syna. Zorganizował huczne pępkowe.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek sfotografowana po raz pierwszy po porodzie. Miała na sobie dres i wygodne kapcie