Radosław Majdan zorganizował pępkowe. Wpadli Maserak i Iwan. "Majdan Henryk Majdan!"

Radosław Majdan spotkał się ze znajomymi, by opijać zdrowie urodzonego 10 czerwca syna. To pierwszy potomek byłego bramkarza.

10 czerwca Radosław Majdan został ojcem. Na świat przyszedł jego pierwszy potomek, Henryk. Dzielna Małgorzata Rozenek zdążyła pochwalić się już uroczym zdjęciem ze szpitalnego łóżka z maleństwem. Kiedy ona odpoczywała po porodzie i naprawdę długich dziewięciu miesiącach ciąży, jej mąż opijał narodziny syna. Na pępkowe do jednego z barów w centrum Warszawy wpadli znani kumple Radzia. 

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"

Huczne pępkowe Radosława Majdana przy placu Konstytucji w Warszawie

Radość Radosława Majdana jest w tym momencie prawdopodobnie nie do opisania. Sportowiec, który od przeszło trzech lat starał się z żoną o założenie rodziny, został ojcem dopiero w wieku 48 lat. Nie mogło obyć się więc bez hucznego pępkowego. Świeżo upieczony tatuś wykorzystał długi weekend do imprezowania z kolegami w centrum Warszawy. Paparazzi przyłapali gości przed jednym z barów.

Pępkowe Radka MajdanaPępkowe Radka Majdana Plotek Exclusive

Opijać narodziny i zdrowie Henryka wpadli m.in. Rafał Maserak i Tomasz Iwan. Na Instagramie nie brakuje wspólnych zdjęć z imprezy i nagrania, na którym panowie krzyczą "Majdan Henryk Majdan!".

 

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rafał Maserak pokazał syna. "Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu"

Czekamy na więcej uroczych ujęć młodego Majdana i życzymy mu dużo zdrowia. Jeszcze raz składamy Gosi i Radkowi gratulacje! Z pewnością paparazzi już czekają pod szpitalem na warszawskim Wilanowie, by uwiecznić na zdjęciach wychodzącą ze szpitala Rozenek.

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan uczcił 42. urodziny Małgorzaty Rozenek zmysłowym zdjęciem i cytatem Lady Gagi. "Fantastyczni jesteście"