Małgorzata Rozenek na spacerze z Radkiem i Heniem. Gwiazda ma na sobie krótkie szorty. Macierzyństwo jej służy

Fotoreporterzy przyłapali Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana i małego Henia na spacerze. Na rodzinnej wyprawie nie zabrakło nawet psów. Szczególną uwagę zwróciła stylizacja ''Perfekcyjnej''.

Niedawno Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Radosną nowiną pochwalił się dumny tata, który na Instagramie opublikował zdjęcie malucha. Do rodziców spłynęły setki gratulacji. Od tamtej pory paparazzi nie opuszczają ich na krok. Byliśmy świadkami ich wyjścia ze szpitala, a także hucznej imprezy, na której piłkarz wraz z kolegami świętowali narodziny Henia. Niedawno rodzice wraz z maluchem zostali przyłapani na spacerze.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek spaceruje z mężem i synem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starali się o dziecko od kilku lat. Nic dziwnego, że gdy im się udało, to postanowili postanowić się tą informacją z całym światem. Henryk Majdan urodził się wczesnym rankiem 10 czerwca. Od tamtej pory wszystkie oczy skierowane są na ich rodzinę. Zarówno Małgosia, jak i Radek regularnie zamieszczają zdjęcia malucha i dzielą się ze światem swoim szczęściem. Fotoreporterzy spotkali ich niedawno na spacerze. Nie zabrakło również ich ukochanych buldogów.

Gosia miała na sobie wygodną bluzę w miętowym odcieniu, do której dobrała krótkie, białe szorty i sportowe buty.  Uwagę skradły zgrabne nogi Gosi, które z dumą zaprezentowała. Aż trudno uwierzyć, że niedawno urodziła. Radzio również postawił na luźny styl - wybrał żółtą koszulkę polo i czapkę z daszkiem. 

 

Małgosia nie odmówiła sobie sesji zdjęciowej na łonie natury. Za obiektywem stał oczywiście Radosław, który z pewnością ma już doświadczenie w robieniu zdjęć żonie. W końcu ''Perfekcyjna'' uchodzi za królową Instagrama, więc na pewno wyszkoliła męża w kwestii tworzenia idealnych kadrów. Efektami pochwaliła się już na Instagramie.