Małgorzata Rozenek wybrała się z rodziną na spacer. Nie obyło się bez przygód. Radek Majdan musiał skakać do stawu!

Małgorzata Rozenek opisała na Instagramie przygody, które jej rodzina miała podczas spaceru. Mogło być nieprzyjemnie, ale wszystko dobrze się skończyło.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan chcieli skorzystać z pięknej pogody i wraz z Heniem oraz Sisi wybrali się na spacer po parku. To nie była jednak spokojna przechadzka alejkami, bo nie obyło się bez przygód.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dziękują za całą masę prezentów. Nie kryją zadowolenia. Spójrzcie tylko na ten bukiet!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek o przygodach w czasie spaceru

Gwiazda wrzuciła kilka nowych zdjęć na Instagram, na których możemy podziwiać ją na spacerze z wózkiem. Małgorzata Rozenek miała na sobie miętową bluzę i krótkie szorty, ale tym razem to nie jej stylizacja zwracała największą uwagę, a opis do fotografii. Gwiazda przedstawiła bowiem przygodę, której jej rodzina doświadczyła podczas spaceru. Nie było mowy o nudzie i sielance!

Sisi nie zauważyła, że kończy się brzeg i wpadła do stawu jak kamień w wodę. Radzio bohatersko wskoczył ją ratować i zamoczył telefon, który miał w kieszeni, ale właśnie go suszy i jest szansa, że będzie działał. Najważniejsze, ze #gangmajdana wrócił do domu w komplecie - napisała Małgorzata Rozenek.

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek cieszy się chwilą wolnego podczas snu Henia. "Nie wyglądacie na zmęczonych". Odpowiedziała perfekcyjnie

 

Uff, cieszymy się, że nikt nie ucierpiał w czasie tego - wydawać by się mogło - zwykłego spaceru. Z pewnością Małgosia będzie miała co opowiadać Heniowi, gdy ten dorośnie. Ciekawe, czy uwierzy, że takie rzeczy działy się podczas jego jednego z pierwszych spacerów, gdy on smacznie spał w wózku?

Polecamy: Małgorzata Rozenek chwali się słodko śpiącym Henrykiem. "Zbiera siły na noc". Jednak najlepszy jest komentarz Majdana