Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dziękują za całą masę prezentów. Nie kryją zadowolenia. Spójrzcie tylko na ten bukiet!

Małgorzata Rozenek zamieściła nowy wpis na Instagramie, w którym dziękuje za wszystkie prezenty, jakie otrzymali razem z Radosławem. Przy okazji pokazała wielki bukiet kwiatów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od niedawna są rodzicami małego Henryka. Ich syn przyszedł na świat dokładnie 10 czerwca. Od tamtej pory szczęśliwa para otrzymuje masę gratulacji, a także prezentów. W najnowszym poście na Instagramie dumna mama dziękuje wszystkim życzliwym za okazaną sympatię. 

ZOBACZ TEŻ: Zmęczona Małgorzata Rozenek pozuje z Heniem i marzy o kroplówce z kawą. Z pomocą przyszła jej Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dziękują za prezenty

Małgorzata Rozenek prężnie działa na Instagramie. Jej konto obserwuje już ponad milion osób, toteż reklamodawcy lgną do Małgosi jak pszczoły do miodu. Jeszcze przed ciążą celebrytka otrzymywała wiele prezentów od firm, jednak po porodzie ta liczba jeszcze bardziej wzrosła, o czym możemy przekonać się, czytając najnowszy post Małgosi. Celebrytka zamieściła wspólne zdjęcie z mężem, na którym trzyma ogromny bukiet kwiatów. Przy okazji podziękowała za wszystkie prezenty, jakie otrzymują.

Dzień dobry kochani. Chcielibyśmy bardzo w imieniu swoim i Henryczka podziękować za wszystkie wspaniale prezenty i kwiaty, które od dwóch tygodni do nas spływają. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że otacza nas tylu wspaniałych i pozytywnych ludzi. Bardzo Wam dziękujemy, jest nam bardzo, bardzo miło - pisze wdzięczna Małgosia.
 

Pod postem pojawiły się kolejne gratulacje, a także komplementy pod adresem Małgosi, jak również jej bukietu.

Piękna mama no i ten bukiet!
Boska.
Super się na was patrzy! -  piszą pod zdjęciem.

Oczywiście się do nich przyłączamy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"