Radosław Majdan świętuje Dzień Ojca. Henryk chyba nie chciał pozować do zdjęć. Miny nietęgie, ale jakże urocze

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek opublikowali nowe zdjęcia z Henrykiem w roli głównej. Wszystko z okazji Dnia Ojca.

Dzisiejszy dzień jest dla Radosława Majdana wyjątkowy. Były bramkarz po raz pierwszy obchodzi Dzień Ojca. 10 czerwca na świat przyszedł bowiem Henryk, który jest aktualnie jego oczkiem w głowie. Uroczymi zdjęciami pochwalił się w sieci zarówno dumny tata, jak i jego żona, Małgorzata Rozenek. Henio chyba nie lubi być fotografowany.

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"

Radosław Majdan po raz pierwszy świętuje Dzień Ojca

We wtorek wczesnym popołudnie na instagramowych profilach Małgorzaty i Radosława pojawiły się nowe posty z ich małą pociechą. Majdan wrzucił zdjęcie, jak całuje syna, kiedy ten śpi. Jest to dla niego wyjątkowy czas.

Kiedy rok temu składałem w ten dzień życzenia mojemu tacie, po cichu marzyłem, żeby otrzymać kiedyś takie życzenia. Dziś jestem najszczęśliwszym tatą na świecie. Dziękuje Małgosiu! - czytamy w opisie.
 

"Perfekcyjna" z kolei opublikowała trzy portrety męża i syna. Henryk jak na małe dziecko przystało, stroił dziwne miny.

Jeszcze trochę minie, zanim Henio narysuje tacie laurkę, ale już dziś ze wzruszeniem świętujemy pierwszy dla Radzia Dzień Ojca. To takie piękne chwile... - dodała Małgorzata.

Na profilach obu świeżo upieczonych rodziców pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy. Fani po raz kolejny gratulowali parze syna i życzyli mu dużo zdrowia. Nie dziwimy się, my również uwielbiamy patrzeć na zdjęcia tego malucha. Czy możemy już nadać mu miano polskiego royal baby?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek cieszy się chwilą wolnego podczas snu Henia. "Nie wyglądacie na zmęczonych". Odpowiedziała perfekcyjnie