Radosław Majdan zabrał małego Henia do swojego brata. Pochwalił się rodzinną fotką. "Wspaniałe odwiedziny"

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek zabrali Henryka w odwiedziny do brata byłego piłkarza. Nie obyło się bez pamiątkowej sesji zdjęciowej.

Radosław Majdan 10 czerwca po raz pierwszy w życiu został ojcem. Były piłkarz i Małgorzata Rozenek starali się o dziecko ponad trzy lata, toteż wymarzoną ciążą często chwalili się w mediach społecznościowych. Po narodzinach małego Henryka nic się nie zmieniło. Para regularnie relacjonuje swoje życie rodzinne, publikując co rusz to nowe zdjęcia. Tym razem Radosław pochwalił się wizytą u swojego brata. To pierwszy raz, gdy Henio spotkał się z kuzynami i wujostwem. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek w szortach już na planie "Projekt Lady"! "Na początku byłam przerażona". Wyznała, jak teraz wygląda jej praca

Radosław Majdan zabrał syna do brata

Dla Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek życie rodzinne jest najważniejsze. Mimo wielu obowiązków zawodowych zawsze starali się jak najwięcej czasu spędzać wśród najbliższych. Teraz gdy w ich domu zagościł nowy członek rodziny, nie jest inaczej. Para wybrała się do Szczecina, gdzie mieszka brat Radka - Cezary. Wizyta oczywiście została zrelacjonowana na Instagramie. 

Zawsze z bratem rodzina była dla nas najważniejsza. Henryk poznał Ciocię Aleksandrę, Wujka Cezarego i swoich kuzynów. Wspaniale odwiedziny -  pisze pod zdjęciem dumny tata. 
 

Fani jak zwykle nie zawiedli i gromko komplementowali rodzinny obrazek w komentarzach. 

Cudowna Rodzinka. Heniu przesłodki, a Pani Małgosia urocza.
Super wyglądacie. Aż miło popatrzeć! 
Z rodzinką najlepiej. Nie mogę wyjść z zachwytu. Małgosia wygląda na każdym zdjęciu pięknie jak z okładki najlepszych czasopism - piszą pod zdjęciem. 

Podzielacie ich zachwyty?

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"