Paulina Sykut-Jeżyna zasadziła las na tarasie. Nic dziwnego, że spędza tam każdą wolną chwilę

Mimo że mają status gwiazdy, one również kochają zwykłe uciechy dnia codziennego. Kto z polskiego show-biznesu sadzi kwiatki na swoim balkonie, a kto woli wieś od zatłoczonego miasta?

Często zdarza się, że postrzegamy gwiazdy w bardzo podobny sposób. Nieważne, czy mamy na myśli kogoś z Polski, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Gwiazda to gwiazda. Zaczęło się od filmów, teledysków i reklam, które nauczyły nas, że osoby popularne mają na koncie mnóstwo pieniędzy, a co za tym idzie - wszelkie luksusy tego świata. Później pojawiły się media społecznościowe i dzięki nim mogliśmy zbliżyć się do naszych idoli. Pokazują nam oni swoje mieszkania, samochody oraz w jaki sposób spędzają czas. Instagram zalała fala zdjęć drogich ubrań i wykwintnych dań. Jednak fanów interesuje coś zupełnie innego - ich prawdziwe życie. Dzięki temu bardziej utożsamiamy się z kiedyś niedostępnymi gwiazdami. Na szczęście wiele z nich chętnie dzieli się przyjemnościami prostego i zwyczajnego życia.

Małgorzata Rozenek

Nasza "Perfekcyjna" gwiazda nie ukrywa, że kocha luksus. Często na jej profilu pojawiają się zdjęcia z podróży, ogromnego mieszkania czy ubrań od najlepszych projektantów. Jednak to, co najbardziej ceni sobie Rozenek, to rodzina. Prawdziwą miłość odnalazła u boku byłego piłkarza, Radosława Majdana. Cała Polska zna już ich urocze przezwiska - "Pysiula" i "Pączek". Tadeusz i Stanisław, czyli synowie z poprzedniego małżeństwa celebrytki, również ciepło przyjęli sportowca do swojej rodziny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Radosław Majdan wtula się w Henia na nowych zdjęciach. "Moja wielka miłość". Najpiękniejsze ujęcia dnia!

Bardzo niedawno, bo 10 czerwca urodziło się długo wyczekiwane, pierwsze wspólne dziecko Gosi i Radzia. Szczęśliwi rodzice nie ukrywają, że są wniebowzięci, a te radosne chwile możemy podziwiać na Instagramie.

 
 

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już od dawna mieszkają w rodzinnych stronach muzyka. Jednak gdy była Miss Polonia otrzymała kilka miesięcy temu pracę jako prowadząca "Dzień dobry TVN", musiała podjąć ważną decyzję - zostać na Podhalu, czy przeprowadzić się na stałe do Warszawy. Finalnie Paulina razem z mężem uznali, że zbyt mocno kochają polskie góry, aby wyprowadzić się do centrum kraju. Spójrzcie tylko na te widoki - wcale się nie dziwimy!

 
 

Paulina Sykut-Jeżyna

Prezenterka na co dzień żyje w zatłoczonej Warszawie. Nierzadko mieszkanie, do którego wracamy po pracy jest naszym największym azylem. Podobnie myśli znana dziennikarka, która postanowiła zaaranżować swój balkon i dodać mu trochę naturalnego klimatu. Z pomocą 3-letniej Róży zasadziła na niewielkim tarasie prawdziwy las! Teraz Paulina spędza na balkonie każdą wolną chwilę.

 
 

Marta Wierzbicka

Aktorka, która popularność zyskała dzięki roli Oli z serialu "Na Wspólnej", już jakiś czas temu zniknęła z polskiego show-biznesu. Przez dłuższą chwilę nie było jej również w mediach społecznościowych. W tym czasie przeszła sporą metamorfozę, ale również podzieliła się z fanami swoją miłością do natury. Młoda gwiazda uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, ćwiczyć, a także celebrować małe przyjemności. Wystarczy zajrzeć na jej Instagram, aby się o tym przekonać.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marta Wierzbicka w bikini wspina się po palmie. Widać, że jest w świetnej formie

 
 

Agnieszka Cegielska

Pogodynka po prostu uwielbia naturę! Nie tylko stara się wychodzić na długie spacery do lasu czy jeździć na rowerze po urokliwych łąkach, ale także stawia na naturalność w domu. Na balkonie zasadziła mnóstwo roślin, a także warzywa i owoce. Ma nawet pomidorki i poziomki!