Małgorzata Rozenek wyszła ze szpitala. W rękach piękny bukiet, na twarzy uśmiech od ucha do ucha

Małgorzata Rozenek opuściła warszawski szpital i wróciła z synem do domu. Radosław Majdan podarował jej piękny bukiet kwiatów.

10 czerwca Małgorzata Rozenek powitała na świecie trzeciego syna. Henryk powoli staje się już gwiazdą internetu - zarówno "Perfekcyjna" jak i jej mąż z chęcią publikują w sieci jego zdjęcia. W sobotę szczęśliwa mama i maluch wyszli ze szpitala. Odebrał ich dumny Radosław, który wręczył żonie kwiaty.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o swoich rodzicach

Małgorzata Rozenek wróciła z Henrykiem do domu

Paparazzi, którzy czekali od kilku dni pod szpitalem na warszawskim Wilanowie, w końcu mogą odpocząć, bo Małgorzata opuściła placówkę. Odebrał ją mąż. Rozenek postawiła na jasną stylizację i koczek na głowie. W rękach trzymała piękny bukiet, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Wcale się nie dziwimy!

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Plotek Exclusive

Były piłkarz i starsi synowie Małgorzaty prawdopodobnie przygotowali dla niej i Henryka powitalne przyjęcie. Para zapewne pochwali się w sieci niedługo zdjęciami z tego wydarzenia. Tymczasem życzymy Rozenek siły, a Henrykowi dużo zdrowia!

Małgorzata Rozenek -  życie prywatne

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech chłopców: czternastoletniego Stanisława, dziesięcioletniego Tadeusza i urodzonego kilka dni temu Henryka. Starsi synowie są owocami miłości "Perfekcyjnej" i jej drugiego męża, Jacka Rozenka. Zanim jednak poślubiła aktora, była żoną prawnika, Łukasza Bukaczewskiego. 10 września 2016 roku powiedziała tak Radosławowi Majdanowi, z którym od lat tworzą zgraną parę. Niektórzy fani nazywają ich nawet "power couple". 

ZOBACZ TEŻ: Majdan hucznie świętował narodziny syna. Świeżo upieczony tata pokazał zdjęcia z pępkowego. ''Niezapomniany wieczór''