Majdan hucznie świętował narodziny syna. Świeżo upieczony tata pokazał zdjęcia z pępkowego. ''Niezapomniany wieczór''

Radosław Majdan spotkał się z przyjaciółmi, by opić zdrowie pierwszego syna, Henia. Gwiazdor opublikował zdjęcia z imprezy. Jak było?

Niedawno Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Radosną nowiną podzielił się dumny tata, który w środę opublikował zdjęcie żony i syna. Wszystko wskazuje na to, że zarówno mama, jak i Henio czują się dobrze. W związku z tym piłkarz wyruszył wraz z kolegami na miasto, by opijać narodziny długo wyczekiwanego syna. 

Zobacz wideo A tak Radosław opowiada o synach Małgosi z poprzedniego małżeństwa

 Radosław Majdan świętuje narodziny syna z przyjaciółmi

W czwartek wieczorem piłkarz spotkał się z przyjaciółmi, by wypić za zdrowie nowo narodzonego syna. Wśród gości nie zabrakło znanych postaci ze świata show-biznesu. Pojawił się między innymi Rafał Maserak, Robert Sowa czy Tomasz Iwan. Niedawno Radosław opublikował zdjęcia z imprezy. Skorzystał z długiego weekendu i wraz z przyjaciółmi bawił się w jednej z warszawskich knajp. Trzeba przyznać, że miał naprawdę zacne grono gości. Nie zabrakło również kilku słów podziękowań.

Moi drodzy, bardzo Wam dziękuje za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i że dzieliliście ze mną ten niezwykły dla nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka. Majdan Heniu Majdan - napisał na swoim profilu.
 

Z pewnością świeżo upieczony tata nie może się nacieszyć. Przypomnijmy, że Małgosia i Radek ponad trzy lata starali się o dziecko. Gwiazda poddała się kosztownej terapii hormonalnej i skorzystała z zabiegu in vitro. Henryk Majdan przyszedł na świat 10 czerwca o godzinie 6:35. Jeszcze raz składamy Gosi oraz Radkowi serdeczne gratulacje i czekamy na kolejne zdjęcia Henia!