Radosław Majdan wyprawił pępkowe, lecz zaproszony Antoni Królikowski nie zjawił się na imprezie. Wiemy, dlaczego

Radosław Majdan został ojcem! Aby uczcić to wspaniałe wydarzanie piłkarz zorganizował pępkowe, na które nie dotarł jednak zaproszony Antoni Królikowski. Co go zatrzymało?

10 czerwca Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego synka, a Radosław Majdan po raz pierwszy został ojcem. Aby uczcić przyjście na świat małego Henia, piłkarz zorganizował pępkowe, na którym zabrakło jednak Antoniego Królikowskiego. Przyczyna nieobecności aktora na imprezie jest bardzo prozaiczna.

Zobacz wideo

Dlaczego Antoni Królikowski nie zjawił się na pępkowym Radosława Majdana?

Na tę chwilę Radosław Majdan czekał bardzo długo. 10 czerwca piłkarz wreszcie został ojcem, a swoim szczęściem i pierwszym zdjęciem pociechy dumny tata pochwalił się na Instagramie:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 g / 58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO - napisał.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, sportowiec zorganizował pępkowe, aby uczcić narodziny syna. Piłkarz spotkał się z przyjaciółmi w jednym z warszawskich barów. Wśród przyjaciół zabrakło jednak zaproszonego Antoniego Królikowskiego. Czym spowodowana była nieobecność aktora?

Wszystko wskazuje na to, że syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zwyczajnie nie zdążył dotrzeć na przyjęcie. Aktor przebywa bowiem wraz z rodziną w Kudowie-Zdroju, dokąd wybrał się na długi weekend.  Antoni Królikowski niedawno opublikował na Instagramie zdjęcia z tegoż wypadu.

 

Nie wszystko jednak stracone. Jesteśmy przekonani, że Antoni Królikowski zdecyduje się pogratulować Radosławowi Majdanowi syna, jak tylko wróci do stolicy!

Polecamy: Radosław Majdan zorganizował pępkowe. Wpadli Maserak i Iwan. "Majdan Henryk Majdan!"

Więcej o: