Radosław Majdan pokazał pierwsze zdjęcie Gosi i syna po porodzie. Znamy imię dziecka!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca zostali rodzicami. Dumny tata pochwalił się na Instagramie wspólnym zdjęciem z synem i żoną. Zdradził też wreszcie, jakie wybrali imię.

Na ten dzień czekało wielu fanów Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Dziś rano para powitała na świecie swoje pierwsze, od dawna wyczekiwane dziecko. Świeżo upieczony tata pochwalił się już zdjęciami syna i żony na Instagramie.

Radosław Majdan pokazał syna

Informacja o tym, że Małgorzata Rozenek urodziła, przedostała się do mediów w środę rano. Rodzice zwlekali jednak kilka godzin z potwierdzeniem radosnej nowiny w mediach społecznościowych. Radosław Majdan jako pierwszy pokazał na swoim instagramowym profilu zdjęcia ze szpitala. Przy okazji zdradził, jak nazwali syna.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO - napisał.
 

Jak można było się domyślać, zdjęcia małego Henryka wywołały falę euforii wśród obserwatorów Radosława Majdana.

Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Małgosi i Henia <3
Cześć, Heniu! Wszystkiego najlepszego, kochani!
Dużo zdrówka dla maleństwa i żony - czytamy w komentarzach.

Poród "dzidziusia Majdana" odbył się w planowanym terminie i jak wszystko wskazuje, obyło się bez większych komplikacji. Podekscytowana para zgłosiła się na oddział już dzień wcześniej. Noc spędzili wspólnie w luksusowej klinice, a rankiem Rozenek poddała się cesarskiemu cięciu.

Gosia i Radek od dawna marzyli o potomku, jednak gwiazda długo nie mogła zajść w ciążę. Z pomocą przyszła metoda in vitro. O tym, że spodziewają się dziecka, poinformowali w grudniu ubiegłego roku.

Raz jeszcze gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA