Aneta Zając zaniepokoiła fanów "Pierwszej Miłości". Chodzi o zdjęcie z planu. "Co tam się dzieje?"

Aneta Zając wróciła do pracy. Gwiazda zaprezentowała dosyć intrygujące zdjęcie z planu zdjęciowego.

Aneta Zając od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Popularność przyniosła jej rola w serialu ''Pierwsza miłość''. Od tamtej pory co chwilę pojawia się na szklanym ekranie i możemy ją podziwiać w wielu produkcjach telewizyjnych. Niedawno aktorka wróciła na plan zdjęciowy, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Tym razem wcieliła się w zupełnie inną rolę niż dotychczas. Domyślacie się?

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając w kominiarce

Ze względu na panujące obostrzenia zawieszono prace na planach filmowych, a wiele produkcji stanęło pod znakiem zapytania. Powoli przemysł filmowy budzi się do życia, a aktorzy coraz częściej pokazują kulisy swojej pracy. Tak też zrobiła Aneta Zając, publikując zdjęcie w czarnej kominiarce. 

Aneta Zając jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Chętnie dzieli się zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym. Mogliśmy zobaczyć, jak spędza wolny czas z dziećmi, a także pokazuje kulisy swojej pracy, w której każdego dnia sporo się dzieje! Wygląda na to, że gwiazda ma przed sobą zawodowe wyzwanie. Czy wcieli się w rolę włamywaczki lub złodziejki? Jesteśmy bardzo ciekawi! Zdjęcie podpisała enigmatycznie. 

Czasami bywa i tak.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo serduszek, a także entuzjastycznych komentarzy. Internauci zastanawiali się, jakie zawodowe wyzwanie stanęło teraz przed Anetą. 

Napad na bank?
To z planu ''Pierwszej miłości''? Co tam się dzieje?
Patrzę na panią i nie mogę się napatrzeć, jak pani teraz świetnie wygląda - czytamy w komentarzach.

Jak podoba Wam się Aneta w takim wydaniu?