Aneta Zając chwali się czarną sukienką, ale my patrzymy na jej figurę. Wygląda świetnie. Fani: Zniewalająca!

Aneta Zając znowu zachwyca. Aktorka opublikowała zdjęcie w czarnej, obcisłej sukience. Jej figura prezentuje się świetnie.

Aneta Zając największą popularność zyskała dzięki roli Marysi w serialu "Pierwsza miłość". Mimo że teraz rzadko występuje w telewizji i głównie skupia się na wychowaniu dwóch synów, nadal cieszy się dużą rozpoznawalnością i ma całkiem sporą rzeszę fanów. Nie więc dziwnego, że bacznie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Choć aktorka od czasu rozstania z aktorem Mikołajem Krawczykiem bardziej chroni prywatność, to od czasu do czasu zdradza kulisy życia codziennego. Jej ostatnie zamieszczone zdjęcie na Instagramie wywołało niemały zachwyt. Wszyscy zwrócili uwagę na szczupłą sylwetkę aktorki.

Aneta Zając pochwaliła się figurą

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie w poniedziałek. Aneta zapozowała w obcisłej, czarnej sukience, która podkreśliła jej kształty. Choć zawsze należała do osób szczuplejszych, od pewnego czasu bardzo dba o linię. Niestety, nie wiadomo czy zawdzięcza ją diecie, czy ćwiczeniom. Jedno jest pewne, wygląda super.

Ależ to dobre... Miłego wieczoru Państwu życzę... Ja się delektuje dalej - podpisała zdjęcie.
 

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele miłych komentarzy i komplementów. Internauci są pod wrażeniem jej figury, szczególnie że Aneta zmaga się z chorobami tarczycy, które utrudniają schudnięcie.  Mimo próśb fanów, nie chce zdradzić swojego sposobu. 

Pani Aneto zdradziłaby pani dietę cud.
Pani Aneto, jak Pani dokonała tej metamorfozy? Wygląda Pani zniewalająco.
Wygląda Pani jak zawsze ... rewelacyjnie - piszą internauci.

A Wam, jak podoba się figura Anety Zając?

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.