Aneta Zając sadzi tuje na tarasie. Jest całkiem spory. Fani pod wrażeniem aktorki-ogrodniczki. "Mega wyglądasz"

Czwartkowe popołudnie Aneta Zając spędziła na tarasie sadząc tuje. Fani: Piękna ogrodniczka!

Aneta Zając, choć znana głównie z serialu "Pierwsza miłość", może poszczycić się pokaźnym gronem wiernych fanów. Na Instagramie śledzi ją ponad 230 tysięcy użytkowników, w związku z czym aktorka z chęcią publikuje tam wiele różnych treści. W czwartek sadziła tuje na tarasie, przy okazji pokazując, jak go urządziła.

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Fani zachwyceni nowym zdjęciem Anety Zając

Gwiazda Polsatu dzielnie izoluje się od społeczeństwa w domowym zaciszu. Większość czasu poświęca ukochanym synom, Robertowi i Michałowi. Często publikuje z nimi fotografie w sieci. Tym razem jednak to chyba któryś z nich zrobił jej zdjęcie. Aneta sadziła tuje, by nieco udekorować taras. 

#homesweethome - napisała pod opublikowanym na Instagramie postem.
 

W komentarzach nie zabrakło miłych słów. 

Mega wyglądasz inspiracjo moja!
Piękna ogrodniczka!
Piękny taras będzie. Zieleń zawsze dodaje energii. Super wyglądasz.

Za Anetą widzimy wiele ogrodowych mebli. Postawiła na brązowe fotele i okrągły stolik. Na środku stoi huśtawka.

Aneta Zając - życie prywatne

Aktorka nie lubi za bardzo opowiadać o swoim życiu prywatnym. Choć jej chłopcy mają już po dziewięć lat, ona nigdy nie pokazała publicznie ich twarzy. Ich ojcem jest Mikołaj Krawczyk, którego Zając poznała na planie "Pierwszej miłość". Grali parę, która bardzo się zaprzyjaźniła. Z czasem zakochali się w sobie i tworzyli szczęśliwy związek przez siedem lat. W 2012 roku rozstali się, a aktor związał się z Agnieszką Włodarczyk. Aktualnie jest mężem Sylwii Juszczak. W zeszłym roku na świat przyszła ich córka, Konstancja.

ZOBACZ TEŻ: Aneta Zając przyłapała synów na przygotowywaniu niespodzianki. Zobaczcie, co szykują na Dzień Matki. "Słodko to wygląda"

Więcej o: