Aneta Zając podzieliła się starym zdjęciem. Pokazała, jak wyglądała jako mała dziewczynka. Fani: Nie do poznania

Aneta Zając postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami bardzo starym zdjęciem. Na fotografii widzimy aktorkę, która była kilkuletnią dziewczynką!

Aneta Zając ma ze swoimi obserwatorami bardzo dobry kontakt. Regularnie publikuje posty na Instagramie, dzięki czemu wiedzą oni, co słychać u ulubionej idolki. Aktorka nie tylko dzieli się sprawami zawodowymi, ale również prywatnymi. Nie ma co ukrywać, właśnie takie smaczki najbardziej interesują internautów.

Najnowsze zdjęcie zamieszczone na profilu Zając z pewnością przypadnie im do gustu. W takim wcieleniu i takiej stylówce jeszcze jej nie widzieli!

Zobacz wideo A tak były mąż Anety bawił się na swoim weselu:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aneta Zając kusi na Instagramie w skąpej halce. Ustawiła się do zdjęcia pod ciekawym kątem. Fani: Mega zgrabne nogi

Aneta Zając na zdjęciu z dzieciństwa

Aktorka postanowiła opublikować dosyć niecodzienne zdjęcie. Pokazała bowiem fotografię z dzieciństwa. Nie podpisała jednak, ile dokładnie ma na nim lat. Widzimy za to małą dziewczynkę, która ma bardzo popularną fryzurę u dzieci, jak na tamte czasy - krótkie włosy i grzywka zasłaniająca czoło. Gwiazda przyznała również, że niebiesko-białe ubranko w kratkę, było jej ulubionym.

Mała ja w ulubionej sukience - napisała krótko.
 

Fani aktorki żywo zareagowali na tę fotografię. Wielu z nich uważa, że można ją rozpoznać na pierwszy rzut oka. Musimy przyznać im rację!

Buźka ta sama, śliczna.
Nic się nie zmieniłaś.
Podobna do siebie.
Jaka słodka pani Anetka - pisali.

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Zając podsumowała ostatni rok i jest gotowa na nowe. My jednak patrzymy na jej fantastyczną sylwetkę. Petarda!

Jednak pojawiły się również odwrotne opinie.

Nie do poznania.

A Wy, co sądzicie? Podobna czy nie podobna? 

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.