Natalia Szroeder w pięknym makijażu, ale fanka zwróciła uwagę na paznokcie. "Manicure kwarantanniany". Odpowiedziała z dystansem

Natalia Szroeder to jedna z najpiękniejszych polskich wokalistek. Ale i ona w czasie izolacji odcięta jest od salonów piękności. Ubytki w manicure nie umknęły uwadze czujnych fanów artystki.

Natalia Szroeder udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała sporo o swojej twórczości, ale też wzbudzającym wielkie zainteresowanie partnerze, Quebonafide. Odpowiedziała m.in. na pytanie czy są zaręczeni - tak sugerował wcześniej w swoim programie Kuba Wojewódzki. Para jest już ze sobą dość długo, ale obydwoje rzadko mówią o życiu prywatnym. Artystka jest tajemnicza, na Instagramie nie publikuje wielu prywatnych zdjęć, ale każda kolejna fotka spotyka się z uznaniem fanów.

Rozmawialiśmy z Natalią o życiu z Quebo w czasie jego "metamorfozy". Zamalowywał tatuaże? Zobaczcie, co nam zdradziła:

Zobacz wideo

Natalia Szroeder w czasie izolacji

Natalia pokazała nowe zdjęcie, na którym pozuje w pięknym makijażu. Musimy przyznać, że w czerwonej szmince wygląda obłędnie! Fotografię wykonano na tle drewnianej ściany, co w połączeniu z frędzlami na kurtce Szroeder tworzy klimat westernu. Ale piękne ujęcie nie uśpiło czujności fanów. Jedna z internautek zauważyła, że piosenkarka ma spore ubytki w... lakierze do paznokci.

 
Manicure kwarantanniany - najmodniejszy w sezonie Wiosna 2020 - skomentowała żartując.

Natalia nie zostawiła tego bez komentarza. Przy okazji pokazała, że ma do siebie sporo dystansu.

No cóż! Ważne, że jesteśmy w tym razem!
Tak na oko to z 70% Polek odgapiło - kontynuowała fanka. - Podobnie rzecz się ma z kwarantannianym odrostem, choć akurat nie u Ciebie. Pozdro!

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia i Quebonafide, czyli Kuba Grabowski to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani nie wrzucają wspólnych fotografii, ale też nie ukrywają związku. Szroeder wystąpiła na najnowszej płycie rapera, możemy usłyszeć ją w utworze "Jesień", Kuba dał też o sobie znać, w czasie prowadzonego przez Natalię live'a dla fanów. Zwrócił jej wtedy uwagę, by... była ciszej.

Jesteście ich fanami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.