Wiktoria G±siewska hucznie obchodziła 21. urodziny. Gwiazda pokazała nagranie z imprezy. Działo się

Wiktoria G±siewska skończyła 21 lat. Piękna aktorka opublikowała za po¶rednictwem mediów społeczno¶ciowych filmiki z urodzinowej imprezy. Kto towarzyszył jej w tym wyj±tkowym dniu?

Wiktoria Gąsiewska skończyła 21 lat! Mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele filmowych sukcesów. Od dziecka związana była z show-biznesem, a przez ten czas zdążyła nawiązać wiele przyjaźni ze świata mediów. Nic więc dziwnego, że jej znajomi - Marta Wierzbicka, Jakob Kosel i Adam Wiejak ‘’Poszukiwacz’’ przygotowali dla niej przyjęcie-niespodziankę. Aktorka zarejestrowała imprezę na swoim InstaStories. Jeśli jeszcze nie widzieliście nagrań, możecie zobaczyć je poniżej.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska hucznie obchodziła urodziny:

Wiktoria Gąsiewska skończyła 21 lat

Wiktoria na Instagramie opublikowała film, który stworzyła w tamtym roku wraz ze swoimi najbliższymi. Opatrzyła je wzruszającym podpisem.

Jak ten czas szybko leci! Dopiero co obchodziłam swoje 20. urodziny, a tu jutro oczko. Z tej okazji wrzucam mój pamiątkowy filmik (...) dla mnie od moich bliskich. Kocham Was i w tym roku też coś dla Was szykuję - możemy przeczytać na jej profilu.

Wielbiciele gwiazdy przesyłali jej w komentarzach urodzinowe życzenia, które aż trudno zliczyć. Nic dziwnego - profil Wiktorii obserwuje 900 tysięcy osób!

Adam Zdrójkowski złożył życzenia Wiktorii Gąsiewskiej

Gąsiewska jest jedną z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała jeszcze jako mała dziewczynka w filmie ‘’Katyń’’ Andrzeja Wajdy i "Jasminium’’ Jana Jakuba Kolskiego. Popularność przyniósł jej serial emitowany na antenie TVP ''Rodzinka.pl''. To właśnie tam poznała swojego obecnego chłopaka, Adama Zdrójkowskiego, z którym zwyciężyła w programie ‘’Dance, Dance, Dance’’. Młodzi aktorzy tworzą szczęśliwą parę od ponad dwóch lat. 

Zdrójkowski z okazji urodzin swojej dziewczyny opublikował ich kilka wspólnych zdjęć, które opatrzył uroczym podpisem.

Pstryk! i 21. Sto Lat - napisał na swoim profilu.

Adam pokazał nie tylko ich aktualne zdjęcia, lecz także te sprzed kilku lat. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo się zmienili przez ten czas. Jak sądzicie, czy Wiktoria spędziła urodziny ze swoim chłopakiem? Jeśli tak, to  odbyło się to w tajemnicy, bo w mediach społecznościowych próżno szukać relacji z ich spotkania. 

KK