Natalia Szroeder pozuje obok portretu ikony kina. Fani byli zachwyceni, jednak jeden komentarz wyprowadził gwiazdę z równowagi

Natalia Szroeder postanowiła sobie zażartować i opublikowała zdjęcie z ikoną kina, Audrey Hepburn. Fani uznali, że jest do niej bardzo podobna, ale nie wszystkim przypadło do gustu to porównanie.

Natalia Szroeder nie należy do grona najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Wokalistka od czasu do czasu pokazuje zdjęcia z branżowych imprez, a jej prywatne fotografie to rzadkość. Tym razem jednak postanowiła pochwalić się fotką z garderoby. Na zdjęciu pozuje z portretem ikony kina, Audrey Hepburn. Nie każdemu się to jednak spodobało.

Zobacz też: Dziewczęca Natalia Szroeder na ramówce Polsatu. Naszą uwagę zwraca niecodzienna torebka gwiazdy

Zobacz wideo Natalia Szroeder miała wypadek na planie programu:

Natalia Szroeder jak Audrey Hepburn?

Wokalistka postanowiła sobie zażartować i pokazała zdjęcie z portretem Audrey Hepburn, którą nazwała... swoją "psiapsi".

W garderobie z psiapsi - napisała.
 

Niektórzy fani zachwycili się zdjęciem i zauważyli, że aktorka i piosenkarka są do siebie bardzo podobne.

Identyczne.
Prawie jak dwie krople wody.
Dwie uwielbiane panie obok siebie.
Jaka podobna - piszą fani.

Zobacz także: Natalia Szroeder miała wypadek na planie programu telewizyjnego! "Spadłam ze sceny dość drastycznie" [TYLKO U NAS]

Nie wszystkim jednak spodobał się żart Natalii Szroeder. Jedna z internautek uznała, że nie przystoi do wieku wokalistki.

Powodzenia i czekamy na coś bardziej poważnego i adekwatnego do metryki, a mniej dziecinnego. I powodzenia w życiu i zakładaniu rodziny. Najlepszego wszystkiego. Trzymam kciuki za płytę - napisała internautka.

Natalia Szroeder zdecydowała się zareagować na komentarz.

Proszę pozwolić, ze sama będę decydować o tym, co jest adekwatne do mojej metryki.

Odpowiedź gwiazdy z pewnością poszła w pięty czepialskiej internautce. 

KM