Dziewczęca Natalia Szroeder na ramówce Polsatu. Naszą uwagę zwraca niecodzienna torebka gwiazdy

Natalia Szroeder podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu zachwyciła nie tylko swoją ponadprzeciętną urodą, ale też niecodzienną stylizacją.

Natalia Szroeder już zdążyła na dobre ugruntować swoją pozycję w polskim show-biznesie, a jej związek z Quebonafide sprawił, że życie osobiste wokalistki stało się jeszcze bardziej interesujące dla internautów. Wyjątkowa uroda, talent i zainteresowanie mediów sprawiły, że Natalia Szroeder może swobodnie przebierać w propozycjach. Teraz będzie prowadzącą nowego muzycznego formatu "The Four. Bitwa o sławę", więc nie mogło zabraknąć jej na ramówce. 

Natalia Szroeder na ramówce Polsatu

Natalia Szroeder wystąpiła już w dwóch programach Polsatu. W "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła siódme miejsce, a także w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wraz z Janem Klimentem udało jej się zwyciężyć. Teraz sprawdzi się w zupełnie innej roli, bo nie będzie występować, a prowadzić muzyczny program "The Four. Bitwa o sławę". Nowy program wiąże się oczywiście z huczną promocją, jaką z pewnością jest  prezentacja wiosennej ramówki. Natalia nie zawiodła i pojawiła się na czerwonym dywanie w wyjątkowo kusej, ale nie wulgarnej kreacji.

Zobacz wideo Natalia Szroeder miała wypadek na planie programu

Tego wyjątkowego wieczoru piosenkarka wybrała krótką sukienkę, nieco przypominającą halkę, a na ramię zarzuciła białą marynarkę. Całą stylizację dopełniła wiązanymi sandałkami na obcasie, a także bardzo małą, białą torebką, którą miała zarzuconą na szyję. Musimy przyznać, że to dość ryzykowna stylizacja, w której łatwo wyglądać wulgarnie i tanio, jednak Natalia Szroeder obroniła ten projekt. Wokalistka prezentowała się seksownie, ale i z klasą. Wy też jesteście pod wrażeniem? 

RG

Więcej o:
Copyright © Agora SA