Quebonafide na weselu z Natalią Szroeder. On nie wychodzi z roli, ona postawiła na czerwoną kreację. Wideo z ich tańca to hit

Quebonafide nie przestaje zaskakiwać. Tym razem raper, który niechętnie wrzuca do sieci prywatne materiały, pochwalił się relacją z wesela znajomych.

Spektakularna metamorfoza Quebonafide, czyli Kuby Grabowskiego z Ciechanowa, to jedno z największych wydarzeń ostatnich tygodni w polskim show-biznesie. Porównywalne emocje wzbudzała tylko sławna już impreza Kingi Rusin u Beyonce i jej fotka z Adele.

Pisaliśmy już o tym, że nowy wizerunek rapera został wykreowany na potrzeby promocji zbliżającej się płyty. Tak też od początku spekulowało wielu fanów Quebo. Grabowski idzie jednak w zaparte i nie wychodzi ze swojej roli. Na jego Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia i nagrania, na których pozuje w okularach i bez charakterystycznych dla niego tatuaży. Ostatnio pochwalił się relacją z weselnej zabawy. Towarzyszyła mu oczywiście Natalia Szroeder. Przypomnijmy, że wokalistka już niedługo poprowadzi nowe muzyczne show Polsatu "The Four. Bitwa o sławę".

Quebonafide na wesele z Natalią Szroeder

W czwartkowy wieczór Kuba Grabowski i Natalia Szroeder bawili się razem na weselu swoich znajomych. Z tej okazji słynący z dbania o o prywatność raper wrzucił do sieci kilka zdjęć i nagrań z parkietu. Do tej pory para nie okazywała sobie czułości w mediach społecznościowych. Jak widać dla promocji płyty można nieco nagiąć zasady. Uwagę zwraca oryginalne nakrycie głowy Quebo, a konkretnie piracki kapelusz. Szroeder z kolei bawiła się w czerwonej kreacji z odsłoniętymi plecami. Odważnie, ale w granicach dobrego smaku. Poza tym, wesele to nie stypa. Im bardziej kolorowo, tym lepiej.

Na jednym z filmików Quebonafide i Szroeder tańczą do "Cheri Cheri Lady". Z twarzy Natalii nie schodzi uśmiech, ale Kuba zachowuje pełną powagę i ze skupioną miną prowadzi swoją partnerkę w tańcu.

 

Internauci zauważyli, że raper od ponad tygodnia pokazuje się w tej samej stylówce.

Od tygodnia się nie przebrał.
Nadal w tej samej koszuli, lub ma szafę pełną takich samych - piszą.

Ciekawi nas, jak inni goście weselni zareagowali na wyszukaną stylizację Quebonafide. Jedno trzeba mu przyznać - tańczy całkiem nieźle.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.