Anna Lewandowska żartuje z fanki, która napisała, że je dziennie trzy jej batony. Przy okazji wbiła jej lekko szpilę

Anna Lewandowska pod jednym ze swoich postów odniosła się do komentarza internautki, która przyznała się, że w ciągu dnia zjada trzy batony trenerki. "Lewa" pokazała swoją inną, bardziej ostrą stronę.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska niedawno dodała post, w którym zdradziła swoje sposoby na to, jak radzić sobie z podjadaniem słodyczy między posiłkami. Jej zdaniem pomoże w tym m.in. odpowiednia dieta, sen oraz trening. Pod zdjęciem "Lewej" internauci zostawili mnóstwo komentarzy, w których dzielą się swoimi doświadczeniami.

Zobacz też: Anna Lewandowska urodzi... Mama Roberta znów wygadała się znajomym i zdradziła płeć dziecka

Anna Lewandowska komentuje wpis internautki

Żona Roberta Lewandowskiego słynie z tego, że bardzo dba o dyscyplinę. Na obozach, jakie organizuje, nie ma więc taryfy ulgowej, a uczestniczki nieraz wręcz płaczą z wysiłku. "Lewa" pilnuje także diety swojego męża oraz córki Klary. Tę stronę swojej osobowości pokazała teraz swoim fanom. Jedna z użytkowniczek Instagrama, która zdradziła, jak sobie radzi z ograniczaniem cukru.

Jestem uzależniona od cukru, ale ostatnio przerzuciłam się na batony Foods by Ann - są przepyszne. Trzy dziennie i daję radę - napisała.

Lewandowska zwróciła uwagę na ilość tych batonów:

Yhmy. A nie za dużo? - zapytała się.
 

Kilka internautek również dołączyło się do tej wymiany zdań i stwierdziły, że od czegoś trzeba zacząć i dobrze, że chociaż takie zmiany wprowadza. Sprawdziliśmy kaloryczność produktów "Lewej". Baton waży średnio 20 g i ma 86 kcal. Zawiera także 9,0 g cukrów.

Anna Lewandowska - ciąża

Anna Lewandowska niedawno zakończyła kolejny "Camp by Ann". Aktualnie ładuje akumulatory na wakacjach w Omanie i przygotowuje się na przyjście na świat drugiego dziecka. Trenerka czuje się świetnie i nie zwalnia tempa. Jednak nieco martwi się o nią mąż, który uważa, że powinna więcej jeść i nie przejmować się dodatkowymi kilogramami.

AW