Ciężarna Anna Lewandowska w bikini pozdrawia z wakacji. Wybrała egzotyczny kierunek

Anna Lewandowska po tygodniu spędzonym na obozie treningowym wybrała się na zaslużone wakacje. Trenerka zamieściła pierwsze zdjęcie w bikini.

Pod koniec listopada Robert Lewandowski w trakcie meczu ogłosił, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Fani gratulowali, a przyłączył się do nich sam prezydent Andrzej Duda. Od tamtej pory stan żony piłkarza jest szeroko komentowany, a na każdym zdjęciu, które zamieści, internauci dopatrują się ciążowych krągłości. Anna Lewandowska mimo ciąży nie daje sobie taryfy ulgowej i nadal regularnie ćwiczy. Kilka dni temu wróciła z tygodniowego obozu, podczas którego miała aż 5 treningów dziennie. Po takim wysiłku przyszedł czas na odpoczynek. Trenerka wybrała się na zasłużony urlop do Omanu. 

Na ostatnim obozie treningowym Annie Lewandowskiej towarzyszyła Klara:

Zobacz wideo

Anna Lewandowska w bikini 

Anna Lewandowska obecnie odpoczywa w dalekim Omanie. Jak zwykle chętnie relacjonuje swoje wakacje na Instagramie. Tym razem zamieściła nową fotkę w bikini i kapeluszu.

Chillout, słońce, wakacje, Oman - napisała pod wakacyjną fotką Lewandowska.
 

Pod zdjęciem fani ją komplementowali, a co poniektórzy z nich radzili, aby nacieszyła się tym czasem, bo już niedługo tak lekko nie będzie. Domyślamy się, że chodziło im o poród, po którym już nie będzie miała tyle wolnego czasu.

Pięknie. Odpoczywaj, ładuj baterię, bo za chwile już tak lekko nie będzie.
Pięknie wyglądasz. Pogoda, widoki super, no i brzuszek już coraz większy.
Po brzuszku widzę, że już niedługo nadejdzie ten czas. Powodzenia piękna - piszą pod zdjęciem. 

Z naszych wyliczeń wynika, że Anna Lewandowska zaczyna właśnie swój siódmy miesiąc ciąży. Wychodzi na to, że już w kwietniu Lewandowscy powitają na świecie swoje drugie dziecko. My też czekamy z niecierpliwością. 

RG