Anna Lewandowska świętuje walentynki już tydzień wcześniej. Robert zrobił jej niespodziankę

Anna Lewandowska jest ogromną szczęściarą! Kochający mąż zaskoczył ją i przygotował romantyczny wieczór pełen niespodzianek.

Anna Lewandowska, pomimo bycia w drugiej ciąży, ani na chwilę nie zwalnia obrotów. Żona Roberta Lewandowskiego cały czas pozostaje aktywna zawodowo, a w pracy i organizowanych przez sportsmenkę obozach towarzyszy jej mała Klara

Anna Lewandowska już świętuje walentynki

Kolejnym, doskonałym pretekstem do celebrowania chwil z najbliższymi są nadchodzące walentynki. Anna Lewandowska zaczyna świętowanie dnia zakochanych już tydzień wcześniej. A wszystko to za sprawą Roberta Lewandowskiego. Piłkarz zrobił swojej żonie wyjątkową niespodziankę. Podczas jej nieobecności, sportowiec udekorował dom kwiatami i czerwonymi balonami w kształcie serc.

Instastories Anny LewandowskiejInstastories Anny Lewandowskiej instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska podzieliła się tymi wyjątkowymi chwilami ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Trenerka wstawiła film, na którym oznaczyła swojego męża, a my możemy zobaczyć przygotowane przez Roberta walentynkowe dekoracje. Taki mąż to skarb! 

Wchodzę wczoraj wieczorem do domu... A tam NIESPODZIANKA. Dom w kwiatach i czerwonych balonach od mojego kochanego męża. Pomyślałam... No to startujemy... Walentynki tuż, tuż
 

Niespodzianka, którą Robert Lewandowski przygotował żonie, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez instagramowych obserwatorów sportsmenki. Wyrazy aprobaty dla działań piłkarza odnajdziemy w komentarzach fanów:

Jaki romantyk.
To słodkie. Walentynkowa niespodzianka przed walentynkami.
Wspaniale jest na pewno móc mieć takie niespodzianki. Cieszę się Ania i życzę Wam takiej miłości i niespodzianek zawsze.

Weźmiecie przykład z rodziny Lewandowskich i będziecie świętować walentynki już dzisiaj?

JP

Klara Lewandowska to ulubienica polskich internautów. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo