Zosia Ślotała żartuje z Anny Lewandowskiej i jej ciążowego brzucha. Reakcja trenerki? Widać, że ma dystans

Zosia Ślotała opublikowałą zdjęcie z ciężarną Anną Lewandowską i zażartowała sobie z ciążowych krągłości trenerki, porównując jej brzuch do swojego. Internautki są zachwycone poczuciem humoru stylistki i... przyznają jej rację.

Zosia Ślotala pojawiła się na ostatnim obozie Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. Stylistka pochwaliła się efektami swojej ciężkiej pracy i pokazała zdjęcie, na którym odsłoniła swój płaski brzuch, pozując u boku Anny Lewandowskiej. Najbardziej uderza jednak opis zdjęcia. Ślotała w humorystyczny sposób podkreśliła bowiem, że pierwszy raz w życiu ma mniejszy brzuch niż żona piłkarza. 

Stało się... zapamiętajmy ten moment! Pierwszy raz mam bardziej płaski brzuch niż Anna Lewandowska - śmiała się. 

Dodała przy tym, że Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet w ciąży. 

A tak serio, niech Was nie myli stan tej Pani, to NIC nie zmienia! W ciąży, czy nie w ciąży, Ania nam nie odpuszczała na żadnym kroku! Dziękuję Aniu za Twoją pozytywną energię i możliwość pracy nad sobą. To dzięki Tobie Dojo jest tak wyjątkowym miejscem - napisała. 
 

Anna Lewandowska komentuje

Słowa Ślotały wyjątkowo spodobały się Annie Lewandowskiej. Widać, że rozbawiły trenerkę, która nie zapomniała również podziękować celebrytce. 

Zosiuuuuuu dziękuję. No, no! I trzymam Cię kochana moja za słowo, bo walczyłaś na treningach jak prawdziwa fighterka - zachwycała się Lewandowska.

Wpis Zofii Ślotały i komentarz Anny LewandowskiejWpis Zofii Ślotały i komentarz Anny Lewandowskiej Screen miss_zi/instagram

Fanki komentują i też porównują się do Anny Lewandowskiej

Okazuje się, że żart Ślotały bardzo spodobał się jej fankom. W komentarzach wiele pań pisało, że też pierwszy raz poczuły, że mają mniejsze brzuchy od trenerki.

To samo pomyślałam, jak Ania ogłosiła ciążę - wreszcie jest szansa mieć bardziej płaski brzuch od niej.
To chyba jedyny moment kiedy i ja mam bardziej płaski brzuch. 
Też przeszło mi to przez myśl - pisały panie. 

A wam, jak spodobał się ten żart?

AG

Klara Lewandowska na obozie Anny

Zobacz wideo