Riad Haidar został zwolniony ze szpitala po 30 latach pracy. Zofia Ślotała komentuje, jak czuje się jej teść [TYLKO U NAS]

Zofia Ślotała gościła w czwartek na imprezie marki biżuteryjnej. Opowiedziała nam, jak czuje się jej teść, po tym, jak niespodziewanie stracił stanowisko ordynatora w placówce w Białej Podlaskiej.

Zofia Ślotała jest bardzo szczęśliwą kobieta. Ma dwójkę dzieci i żyje w udanym związku. Wybrankiem jej serca jest Kamil Haidar, brat byłego partnera Dody. W życiu ich rodziny dzieje się ostatnio jednak bardzo wiele, ich ojciec, Riad Haidar stracił bowiem posadę ordynatora po 30 latach pracy. Dyrektor szpitala w Białej Podlaskiej i radny PiS zdecydował się nie przedłużać kontraktu doktora Riada Haidara, jednego z najlepszych neonatologów w kraju. Decyzję władz szpitala skomentowała dla nas właśnie Ślotała. Zdradziła również, jak czuje się jej teść. 

CW

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (16)
Riad Haidar został zwolniony ze szpitala po 30 latach pracy. Zofia Ślotała komentuje
Zaloguj się
 • swru

  Oceniono 8 razy 4

  Co tu komentować. Przy władzy są teraz kompletne buraki, impotenci umysłowi, aparatczyki kaczego ajatollaha bez honoru i jakichkolwiek zasad. Nasz kraj osi,ągnął dno. Cała nadzieje, żeby chociaż udało się wybrać prezydenta a nie ograniczonego Długopisa

 • juz_cichutko

  Oceniono 5 razy 3

  A nie można słowem pisanym? Ja wiem, że większość podniecających się treściami na tym portalu to analfabeci, ale litości...

 • krystin9

  Oceniono 2 razy 2

  Głupia manipulacja Wyborczej na wszystkich portalach. Facet przeszedł na emeryturę Więc zgodnie z przepisami utracił kierownicze stanowisko. Może pracować dalej w szpitalu na umowę zlecenie, ale nie może już zajmować kierowniczego stanowiska.
  Gdyby posiadał tytuł naukowy profesora belwederskiego, to by mógł siedzieć na stołku do 70. foku życia.

 • qzynek

  Oceniono 6 razy 2

  Mentalność Kalego.
  Nasz STARY to dobry STARY. Ich STARY to wstrętny obrzydliwy STARUCH.

  Haidar to rocznik 1951. Ma ponad 68 lat. O tym, że kontrakt kończy mu się 31 grudnia 2019 wiedział już od momentu podpisania tego kontraktu.

  Zatrudnienie ma w Sejmie, nie da się pogodzić obu obowiązków. Ordynatora figuranta co siedzi w Sejmie nie trzeba w szpitalu. Kiedy będzie ordynował?

  Zaproponowano mu posadę lekarza bez zmiany warunków finansowych. Odmówił.

  Facet jest łasy na tytuły.

  Trzeba wreszcie młodszym lekarzom dać szansę.

  Haidar zawsze może zrezygnować z posłowania i wrócić do szpitala - w Sejmie nie potrzeba specjalistów od noworodków

 • Lech Pawluk

  Oceniono 1 raz 1

  Do takiej decyzji może doprowadzić jak się wydaje tylko,, głupota,, ludzka, brak słów.!

 • alexcomp

  Oceniono 5 razy 1

  Przyjdzie czas i rozliczymy ich wszystkich, wszystkich pisowskich bandziorów. Będą siedzieć wszyscy niszczący naszą Ojczyznę, wszyscy gnojący Polaków, wszyscy gwałcący Konstytucję i niszczący prawo. To jest nasze Prawo wziąć na nich odwet. To jest dla nas jedyna Sprawiedliwość gdy wszystkie pisiorskie szkodniki zostaną wytępione.

 • hbire

  Oceniono 9 razy -3

  Ślotała Hajdarowo, a ile lat ma ten twój teść, wygląda na 102 i emeryt niezbyt urodny ma dalej dzieci straszyć. Jak ci taki cenny to zachowaj go dla siebie a niemowlęta wyrosną na zdrowe i bez koszmarów nocnych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX