Anna Lewandowska zabrała Klarę na obóz. Pokazała, jak dzielnie ćwiczy. "Zrobiła z nami cały trening!". Jesteśmy pod wrażeniem

W niedzielę wystartował kolejny obóz Anny Lewandowskiej. Trenerka zabrała ze sobą Klarę. Rośnie kolejny sportowiec w rodzinie Lewandowskich.

Choć za niecałe cztery miesiące Anna Lewandowska przywita na świecie swoje drugie dziecko, nie ma zamiaru rezygnować za wcześnie z obowiązków zawodowych. Na początku roku zafundowała sobie wakacje, zregenerowała się i w minioną niedzielę wyjechała na zorganizowany przez swój team obóz. Zapisała się na niego chociażby Zosia Ślotała, która opowiedziała nam o nim trochę w ostatnim wywiadzie. Uwagę przykuwa jednak ktoś inny. Gwiazdą instagramowych nagrań trenerki z sali ćwiczeń jest... Klara!

Klara na obozie Anny Lewandowskiej

Żona napastnika polskiej reprezentacji w piłce nożnej zabrała córkę na obóz po raz kolejny. Odkąd Klara zaczęła chodzić, z chęcią idzie w ślady mamy i towarzyszy jej podczas niemalże każdych ćwiczeń. 2,5-latka ma naprawdę dużo energii. Wystarczy spojrzeć na najnowsze nagrania Anny na jej InstaStories. 

Klara Lewandowska ćwiczy na obozie Anny

Zobacz wideo
Jestem dumna z mojej córeczki. Ćwiczyła dzisiaj z nami cały trening. DUMNA! - napisała pod jednym z filmów gwiazda.

Córce Lewandowskich pomagała przyjaciółka Anny, Aleksandra Dec. To ona pokazywała dziewczynce, jak wykonywać na przykład przysiady w ruchu. Widać, że Klara była zafascynowana i naprawdę dawała radę! Z chęcią naśladowała przyszywaną ciocię. 

To dopiero początek obozu Anny. Z pewnością zdąży opublikować jeszcze niejedno nagranie z pociechą. 

CW

Więcej o: