Anna Lewandowska dostała kolejną fuchę! Zasiądzie w jury jednego z niemieckich konkursów piękności

Zagraniczna kariera Anny Lewandowskiej nabiera rozpędu. Trenerka zasiądzie w jury prestiżowego konkursu piękności w Niemczech.

Anna Lewandowska staje się coraz bardziej znana poza naszymi granicami. Jej aplikacja na telefon jest dostępna również na niemieckim rynku, a sama zainteresowana może przebierać w pierwszych propozycjach. Jak donosi tamtejszy dziennik, "Bild", żona Roberta Lewandowskiego zasiądzie w jury niemieckiego konkursu piękności. To pierwszy raz, gdy sędziować będą same kobiety. 

Anna Lewandowska wybierze niemiecką Miss

Anna jako trenerka, osiągnęła w Polsce już niemalże wszystko. Nie dziwi więc fakt, że chce spróbować swoich sił u naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki temu, że Robert Lewandowski jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy Bundesligii, jego żona również zyskuje popularność w Niemczech. 

Anna Lewandowska tłumaczy się z afery ze smalcem:

Zobacz wideo

Jak informuje niemiecki „Bild", Lewandowska będzie jedną z siedmiu jurorek w wyborach Miss Niemiec  2020. Finał konkursu odbędzie się 15 lutego w Rust. Towarzyszyć jej będą tamtejsze gwiazdy m.in. prezenterka telewizyjna, Frauke Ludowig 

Jak myślicie, na co Anna Lewandowska będzie najbardziej zwracać uwagę? Będzie surową jurorką?

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.