Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem. "Pięć bijących serduszek". Fani podejrzewają, że urodzi bliźniaki. Jej odpowiedź nie zostawia żadnych wątpliwości

Trenerka wrzuciła na Instastories zdjęcie z Basią, członkinią healthy teamu, i z Klarą. Podpis do fotografii jest bardzo wymowny.

Anna Lewandowska jest w ciąży i niedługo powita na świecie drugie dziecko. Do tej pory nie zdradziła jednak płci i imienia swojej pociechy. Nie da się jednak ukryć, że w związku z tym fani bawią się w zgadywanki i teorie spiskowe. Tym razem zaczęli podejrzewać, że trenerka urodzi bliźnięta.

Anna Lewandowska odnosi się do drwin ze smalcu

Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest w ciąży z bliźniakami?

Trenerka wrzuciła na Instastories zdjęcie z Basią, członkinią healthy teamu, i z Klarą. Podpis do fotografii jest bardzo wymowny.

A na zdjęciu... 5 bijących serduszek (zagadka) - napisała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Jak się okazuje, fani Anny Lewandowskiej zaczęli podejrzewać, że może chodzić o ciążę bliźniaczką! Trenerka zdecydowała się wyjaśnić wszystko na krótkim nagraniu wideo.

Rozwiązanie zagadki, ponieważ dostałam od was bardzo dużo wiadomości. Ja nie spodziewam się bliźniaków. To Basia stoi koło mnie, także healthy team się powiększy - powiedziała.

Żałujecie? ;)

KM