Anna Lewandowska opublikowała kolejne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Całą uwagę skupiła na sobie jednak Klara. Rozczuliła mamę i internautów

Anna Lewandowska nie przestaje rozpieszczać fanów kolejnymi, ciążowymi zdjęciami. Tym razem główną gwiazdą na ujęciu jest jednak Klara.

Już za nieco ponad trzy miesiące Anna Lewandowska przywita na świecie swoje drugie dziecko. Widząc jeszcze większe niż dotychczas zainteresowanie fanów swoją osobą, trenerka dzielnie relacjonuje przebieg swojej ciąży na Instagramie. Wrzuca tam wiele zdjęć z zaokrąglonym brzuchem. Na ostatnim pojawiła się też Klara. 2,5-latka rozczuliła internautów. 

Anna Lewandowska na zdjęciu z Klarą

Trenerka chyba nie sądziła, że uda jej się uchwycić na fotografii tak piękny moment. Jej córka tuli się bowiem do zaokrąglonego brzucha i stara się poczuć ruchu brata, lub siostry. 

Mały przytulasek. Moja córeczka mnie dzisiaj rozczuliła: Mamusiu, przytulaski z dzidzią robimy. Kocham!
 

Jak można było się spodziewać, Klara rozczuliła obserwatorów Anny, którzy zalali post lawiną komentarzy.

Klara słodziak!
Ale słodko. Piękny widok.
O rany, jakie słodziaki z Was!

Fakt, zdjęcie jest naprawdę ładne, choć patrząc na aktywność "Lewej" w sieci, z pewnością nie ostatnie. Swoją drogą, jak myślicie, Klara będzie miała siostrę, czy brata? Anna i Robert raczej poznali już płeć dziecka i prawdopodobnie nie zdradzą jej aż do czasu rozwiązania.

CW

Paulina Krupińska skomentowała ciążę Anny Lewandowskiej.

Zobacz wideo