Lewa zdradziła, co zrobi, gdy złapie męża na... jedzeniu kebaba. Ma na to sprytny sposób

Anna Lewandowska w ostatnim wywiadzie zdradziła, jak poradziłaby sobie z Lewandowskim, który jadłby "śmieciowe" jedzenie.

Anna Lewandowska stroni od fast-foodów i promuje aktywny tryb życia oraz zdrowe odżywianie. Trenerka w rozmowie z "Pytaniem na śniadanie" zdradziła, jaka byłaby jej reakcja, gdyby zobaczyła męża, Roberta Lewandowskiego, jedzącego kebab. Lewandowska świetnie sobie poradziła z nurtującym wiele osób pytaniem.

Nie ma u nas czegoś takiego, co będzie, jak ja go złapię, jak on je kabab. Jeśli to będzie kebab zrobiony przez mnie, to dopilnuję, żeby go zjadł do końca - żartowała Lewandowska.

Trenerka wyznała też, że nie musi pilnować diety piłkarza ani zmuszać go do jedzenia tylko zdrowych posiłków. Dyscyplina w domu, a zwłaszcza w kuchni to podstawa!

Często w wywiadach ktoś mi zadaje pytanie: no jak to, musisz tak Roberta czasami zmusić, a co jak on zje schabowego? Nie muszę zmuszać, bo Robert jest na tyle świadomym sportowcem, nie muszę go do niczego namawiać - dodała.
Jesteśmy zdyscyplinowani. Wspieramy się, to jest siła Lewandowskich - podsumowała trenerka.

Myślicie, że Lewandowski naprawdę woli zjeść kulki mocy zamiast kebaba?

MT

Więcej o:
Komentarze (21)
Anna Lewandowska zdradziła, co by było, gdyby złapała Lewego na... jedzeniu kebaba
Zaloguj się
 • Gość: uj

  Oceniono 16 razy 12

  a jaka jest prywatnosc lewych?załośni

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Jakaz to jest upierdliwa para.Jeszcze takich nie bylo i nie bedzie.Pustaki pelna geba.

 • Gość: kk

  Oceniono 7 razy 7

  Droga Agoro, zróbcie czystki w tym Plotku i zatrudnijcie nowych ludzi o jakimś przyzwoitym IQ, bo przecież, tego nie da się strawić. Wiem, że to portal plotkarski, ale taki też może mieć jakiś poziom tematyczny, językowy, stylistyczny... Nikt nie wymaga literackich elaboratów, ale załatwianie Plotka Lewandowskimi, nie dość że do reszty obrzydzi i tak niezbyt lubianą parę, szczególnie panią od wszystkiego, to każe się zastanowić, czy oni wam za to płacą???
  Nie mierzi was praca polegająca na włażenie w tyłki wybranym osobom? To was satysfakcjonuje? Widocznie wam to wystarcza, cóż są ludzie ambitni i kreatywni i są tacy do kupienia....

 • Gość: Gośśśśććććć

  Oceniono 7 razy 5

  Wpadłaby w szał,że Turas z imbissu robi lepsze papu. Poza tym Robert na bank po kryjomu przed żonom wcina czasami jakiegoś fast fooda. No bo chyba jest normalnym facetem coo?!

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Szlachtuje go maczetą, a sama popełnia seppuku.

 • Gość: karol

  Oceniono 3 razy 3

  ooo bąki sadzi z e złości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX