Anna Lewandowska urodzi... Mama Roberta znów wygadała się znajomym i zdradziła płeć dziecka

Druga ciąża Anny Lewandowskiej wzbudza wiele emocji. Odkąd Robert ogłosił, że razem z żoną spodziewają się kolejnego dziecka, plotki o płci potomka sportowców nie milkną. Dzięki mamie piłakrza, pani Iwonie, poznaliśmy prawdę.

Na tę wiadomość czekaliśmy od kilku miesięcy. Wiele osób zastanawiało się, czy mała Klara będzie miała siostrę, czy brata. Jak donosi "Pudelek", mama Roberta z chęcią podzieliła się tą informacją ze swoimi znajomymi. Dzięki temu znamy płeć drugiego dziecka Lewandowskich. 

Pamiętacie, jaką kreację trenerka miała na sobie na gali plebiscytu Złotej Piłki? 

Zobacz wideo

Mama Roberta Lewandowskiego zostanie podwójną babcią

Spekulacji jest wiele. Gdy fani zobaczyli opublikowane przez trenerkę zdjęcie wyprawki dla dziecka, byli pewni, że para spodziewa się chłopca. Okazuje się, że jednak nie.

Lewandowscy wyczekują ponoć drugiej córeczki! Radosną nowinę miała przekazać swoim znajomym mama sportowca, pani Iwona Lewandowska. Taka informacja może rozwiać domysły fanów, którzy wciąż zasypywali trenerkę pytaniami o płeć dziecka.

Aniu, a który miesiąc już jest i jaka płeć? - napisała jedna z internautek.

Małżeństwo nie zamierzało jednak odpowiadać na pytania. Lewandowscy chcieli zachować tę informację jak najdłużej w tajemnicy po to, by poinformować świat w dogodnym dla nich momencie.

Pani Iwona zdradziła również, że zostanie podwójną babcią. Dziecka spodziewa się także Milena, siostra Roberta. 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.