Anna Lewandowska żartuje ze swojej figury w ciąży. "Zaczynam się już nie mieścić na zdjęciu"

Anna Lewandowska już nie może doczekać się narodzin swojego drugiego dziecka. Ostatnio pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym pokazała ciążowy brzuszek. Jest już coraz większy!

Anna Lewandowska jest już w zaawansowanej ciąży. Odkąd Robert Lewandowski zdradził tę radosną wiadomość na boisku, trenerka chętnie dzieli się kolejnymi etapami błogosławionego stanu. Para jeszcze nie zdradziła, czy na świecie powitają chłopca, czy córeczkę, jednak zrobiła to... mama piłkarza. Brzuszek Ani jest już coraz większy, co udowodniła na swoim najnowszym zdjęciu.

Co mówiła Paulina Krupińska o drugiej ciąży "Lewej"?

Zobacz wideo

Anna Lewandowska żartuje z ciążowego brzucha

31-latka udostępniła na InstaStories nowe zdjęcie, na którym widać jej ciążową figurę. Gwiazda jest ubrana w czarne krótkie spodenki oraz luźny t-shirt. Założyła letnie ciuchy, ponieważ wyleciała z przyjaciółką na szybki urlop do Dubaju. Na fotografii trzyma się za ciążowy brzuszek i robi tzw. dziubek do obiektywu. Opatrzyła ją zabawnym podpisem:

Bokiem zaczynam się już nie mieścić na zdjęciu - napisała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Pod zdjęciami, na których trenerka pokazuje brzuch, zawsze pojawia się mnóstwo komentarzy od wiernych fanów. Są zachwyceni sylwetką trenerki i sami nie mogą doczekać się rozwiązania!

Aniu, pięknie wyglądasz!
Promieniejesz.
Służy Ci ten stan - piszą.

Robert Lewandowski wspiera żonę

Przybranie na wadze w ciąży to bardzo naturalna rzecz. Ostatnio jedna z obserwatorek zapytała, czy "Lewa" cokolwiek przytyła, bo w końcu nawet w drugiej ciąży wygląda świetnie. Ania przyznała, że "od momentu wejścia w III trymestr zaczęło się", a mąż bardzo ją wspiera.

Mój kochany mąż mówi: Jedz, należy ci się i o nic się nie martw.

Czekacie na narodziny drugiego dziecka Lewandowskich?

KB