Anna Lewandowska przybrała na wadze w ciąży. Co na to Robert? "Jedz, należy ci się i o nic się nie martw"

Robert i Anna Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami. Trenerka pod jednym z ostatnich zdjęć napisała, co sądzi jej mąż o dodatkowych kilogramach w ciąży.

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka i chociaż cały czas intensywnie trenuje, to i tak przybrała na wadze, co jest całkowicie naturalne w tym okresie. Pod jednym z ostatnich zdjęć napisała, że Robert Lewandowski nie przejmuje się jej dodatkowymi kilogramami. 

Klara Lewandowska ćwiczy na obozie mamy

Zobacz wideo

Anna Lewandowska przytyła w ciąży

Trenerka zamieściła post dotyczący ciąży i aktywności fizycznej po urodzeniu maleństwa. Zaproponowała trening dla ciężarnej i poradziła, kiedy po urodzeniu zacząć się ruszać. 

Pod publikacją pojawiło się wiele komentarzy. Jedna z obserwatorek zapytała, czy Anna przytyła, bo wygląda kwitnąco.

Wyglądasz fantastycznie! Czy Ty cokolwiek przytyłaś? Zazdroszczę Ci tego słońca i wypoczynku każda kobieta w ciąży powinna mieć w pakiecie taki wyjazd w ciepłe kraje - napisała fanka

Lewandowska przyznała, że na wadze dostrzegła dodatkowe kilogramy, ale się tym nie przejmuje. Podczas ciąży wspiera ją mąż.

Mój kochany mąż mówi: "Jedz, należy ci się i o nic się nie martw". Kocham, a co do przytycia, od momentu wejścia w III trymestr zaczęło się... Przodem może tak nie widać, ale bokiem... - wytłumaczyła trenerka.

Jesteśmy pewni, że Ania bardzo szybko wróci do formy po urodzeniu dziecka. Ostatnio wyciskała siódme poty podczas obozu, w którym uczestniczyła Zosia Ślotała. Trenerka szybko wróciła do sylwetki z przed ciąży po urodzeniu Klary. Chętnie chwaliła się na Instagramie zdjęciami dwa tygodnie po urodzeniu córki

Podobno Lewandowscy spodziewają się drugiej córeczki. Tajemnice płci dziecka zdradziła mama piłkarza, która zostanie podwójną babcią. Siostra Roberta, Milena również spodziewa się dziecka. 

DK

Więcej o: