Anna Lewandowska pochwaliła się ciążowym brzuchem w bikini. Zdjęcie skomentowała Małgorzata Socha, która nie kryje zachwytu

Anna Lewandowska przebywa na wakacjach w Omanie, a swoich fanów zaskoczyła wyjątkowym zdjęciem. Ciążowy brzuszek jest coraz większy!

Anna Lewandowska, pomimo bycia w drugiej ciąży, nadal pozostaje aktywna zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i w mediach społecznościowych. Przypomnijmy tylko, że na ostatnim obozie trenerki nie zabrakło żartów z jej ciążowego brzuszka, a niedawno dzięki mamie Roberta wszyscy fani mogli dowiedzieć się, jakiej płci będzie kolejna pociecha pary sportowców.

Największe metamorfozy WAGS. Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska w bikini w drugiej ciąży

Anna Lewandowska przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach w Omanie i całkiem możliwe, że jest to ciąg dalszy obchodów rozpoczętych z ponad tygodniowym wyprzedzeniem walentynek. Trenerka skrupulatnie dzieli się z fanami wyjątkowymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych. Tym razem obserwatorzy mieli okazję podziwiać ciężarną sportsmenkę w bikini - i to na zachwycającym tle zachodzącego słońca. Trzeba przyznać, że brzuszek żony Roberta Lewandowskiego jest już coraz większy.

 

Na pochlebne reakcje obserwatorów Anna Lewandowska nie musiała długo czekać. W komentarzach znajdziemy zarówno słowa pełne zachwytu, jak i życzenia szczęśliwego rozwiązania. Część fanów wyraziło także swoje zaniepokojenie częstymi podróżami Anny Lewandowskiej i ich wpływem na dziecko. 

Zdjęcie obłędne!
Pięknie Pani Aniu. Szczęśliwego rozwiązania.
Pięknie Aniu wyglądasz, nabieraj sił, a słoneczko niech doda Ci energii. Pozdrawiam.
Nie boisz się tak podróżować w ciąży? Nikt Ci gwarancji nie da, a dziecko chyba najważniejsze niż fotka w Omanie.

Fotografię skomentowała też Małgorzata Socha: 

Najpiękniej - napisała. 

komentarz Małgorzaty Sochykomentarz Małgorzaty Sochy Instagram/annalewandowskahpba

Trzeba przyznać, że zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini naprawdę robi wrażenie!

JP