Anna Lewandowska już wróciła do formy sprzed ciąży. Na takie szorty nie każda może sobie pozwolić

Anna Lewandowska już zachęca fanki do aktywności fizycznej, mimo że od porodu nie minął nawet miesiąc. Są jednak i efekty. Sportsmenka już może się pochwalić szczupłą sylwetką.

Nie wydawało się, by Anna Lewandowska przytyła dużo w ciąży, więc chyba nikt nie miał wątpliwości, że i z wracaniem do formy nie będzie miała problemu. Nikt chyba nie przypuszczał, że 2 tygodnie po porodzie już będzie wyglądała tak szczupło!

Anna Lewandowska na InstaStories skakała po trawie zachęcają swoje fanki do aktywności fizycznej. Zakładamy, że nie ma osoby, która z podziwem nie patrzyłaby na jej szczupłe ciało.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Świeżo upieczona mama, co prawda, nie chwali się jeszcze muskularnym brzuchem, lecz szczupłe i gładkie nogi to przecież także powód do niemałej dumy. W takich krótkich szortach nie każda kobieta (zwłaszcza tuż po porodzie) wyglądałaby tak dobrze.

ZI

Więcej o:
Komentarze (39)
Anna Lewandowska już wróciła do formy sprzed ciąży. Na takie szorty nie każda może sobie pozwolić
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 22 razy 22

  Lewandowska juz wrocila do formy sprzed ciazy.....niech Bog ma nas w swojej opiece, amen!

 • Gość: -a

  Oceniono 16 razy 16

  A gdyby tak bojkotować tę panią i tego pana? Wyobraźmy to sobie: nowe zdjęcia Anny L. i żadnego komentarza. NIC. Lewandowski chwali się nowymi śpioszkami, a tu cisza. Przecież by nie wytrzymali i odpuścili!. Może to zadziała? Spróbujmy, proszę od nastepnych sensacyjnych doniesień o ilości pokarmu w malutkim biuściku, kolorze kupki księżniczki Klary i wielkości brylantu, jaki szczęśliwa matka dostanie od nie mniej szczęśliwego ojca.

 • Gość: mamakasia

  Oceniono 12 razy 12

  Hmmm...chyba teściowa i mama wyteczaja ja we wszystkim przy dziecku. Ja 2 tyg.po porodzie nie dość, ze nadal przechodziła połóg (krwawilam), to myślałam tylko o spaniu, a nie skakaniu. A do formy sprzed ciazy doszłam błyskawicznie. W ciąży przytylam 11kg, a już po samym porodzie miałam -7kg.

 • Gość: ola

  Oceniono 18 razy 12

  ktoś tok to publikuje niech sie zastanowi , kobieta która urodziła tak nie dawno ,może z tych zdjęć wnioskować bardzo złe w skutkach i mylne wnioski , to jest indywidualna sprawa każdej z nas , niech młode mamy naprawdę nie biorą sobie w 100 procentach tego do głowy bo możecie narobić sobie dużo krzywdy , pamiętajcie że urodziłyście i dałyście nowe życie a na powrót do formy czy do wagi z przed ciąży jest czas, to tylko media a życie to życie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Zdjecie na którym pije kawę jest aktualne! Tak myślałam,ze będzie wrzucać zdjęcia wcześniej przygotowane(przed ciąża)

 • Gość: f

  Oceniono 10 razy 8

  Przecież to zdjęcie jeszcze sprzed ciąży, gdzie miala ciemne i krótkie włosy. Tuż przed porodem miała dłuższe z słonecznymi pasemkami.

 • Gość: olek

  Oceniono 9 razy 7

  pustak

 • Gość: m

  Oceniono 7 razy 7

  pomidor,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX