Doda o Klarze Lewandowskiej: Nie rozumiem, dlaczego jedno dziecko miałoby być lepsze

Klara Lewandowska jest na świecie od kilku dni, ale w mediach na jej temat pojawiły się już setki publikacji. Co myśli o tym Doda?

Anna Lewandowska została mamą, co na Instagramie ogłosił dumny tata, sławny Robert Lewandowski. Klara jest już nazywana royal baby, ma konta na Instagramie prowadzone przez fanów, a jej imię słyszeli w ostatnim czasie chyba wszyscy śledzący media Polacy.

"Party.pl" zapytało Dodę czy i ona uległa narodowej ekscytacji. Z jej odpowiedzi wynika, że raczej nie:

Nie rozumiem, dlaczego jedno dziecko miałoby być lepsze od drugiego. Wszystkie są dla mnie "royal" - odpowiedziała. - Są szczęśliwymi rodzicami, duma ich rozpiera. To nie jest epatowanie: oto jego twarz, oto jego pępek, tylko podzielenie się z fanami. Myślę, że to jest spoko. Nie jestem osobą odpowiednią, aby kogoś żaden sposób ukierunkowywać albo umoralniać.

Koleżanka Anny Lewandowskiej opowiedziała o Klarze! "Jest piękna". Wzruszające słowa

JM

Więcej o:
Komentarze (27)
Doda o Klarze Lewandowskiej: Nie rozumiem, dlaczego jedno dziecko miałoby być lepsze
Zaloguj się
 • 1234qwerty

  Oceniono 25 razy 17

  Jak była taka super to po kiego jej dwie babcie do pomocy.Przestańcie bo to zaczyna ludzi wqu...ać. Od parunastu miesięcy prześladujecie nas tą rodzinką. Płacą wam redachtorzy za to ???

 • Gość: Sissi

  Oceniono 15 razy 11

  no i w tym momecie ,zgadzam sie z Doda/, Ja tez rodziłam, i co/?? Ludzie??? czy wyscie oszaleli??? Dzisiaj Lewandowscy sa a jutro może ich nie byc// MYSLEC REALNIE/// Bo piłkarz??? Dlaczego takiego szalu nie było za Lubanskiego,Oslizło??? Bo nie bylo netu??? Ci potrafili sie odpowiednio zachowac a nie robic show ze swego zycia..

 • Gość: Zuza

  Oceniono 9 razy 5

  Ja do Dody mam szacunek, bo niejednokrotnie pomogła drugiemu bez epatowania, dziewczyna ma charakter, bo musi mieć w tym zawodzie, ale nie można odmówić jej tego, że jak trzeba, to jest w stanie pomóc, nie zważając na nic i bez koniunktury. Ma rację odnośnie tego, że to dziecko, tak samo jak inne dzieci jest wartościowe i nie pieniądze tak naprawdę decydują o tym, czy ktoś będzie lepszym czy gorszym człowiekiem.

 • Gość: Buuu

  Oceniono 5 razy 5

  Pierwszy raz się z nia zgadzam!

 • Gość: terka

  Oceniono 7 razy 3

  Wszystkie dzieci są piękne a pani lewandowska za dużo gwiazdorzy przy mężu skrzydła urosly

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Klasyka tego szacownego portalu. Njus o asortymencie składu budowlanego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX