"Miasteczko Twin Peaks" wraca po latach. Agent Cooper prawie się nie zmienił, ale ONA przesadziła z operacjami plastycznymi. A inni?

"Miasteczko Twin Peaks", serial, który zmienił oblicze telewizji, wraca po 25 latach. David Lynch zwnou wziął stery w swoje ręce i skrzyknął aktorów, z którymi ćwierć wieku temu stworzył kultową historię. Niedługo premierę będzie miał pierwszy z 18 nowych odcinków nowej serii. Jak wyglądają aktorzy po tylu latach? Agent Cooper niewiele się zmienił. Za to Lara Flynn Boyle, która zagrała najlepszą przyjaciółkę zamordowanej Laury Palmer, zdecydowanie przesadziła z operacjami plastycznymi. Zobaczcie też innych głównych bohaterów "Miasteczka Twin Peaks.
Miasteczko Twin peaks Miasteczko Twin peaks Screen z Instagram.com/Mingey

'Miasteczko Twin Peaks' 25 lat później

"Miasteczko Twin Peaks", serial, który zmienił oblicze telewizji, wraca po 25 latach. David Lynch zwnou wziął stery w swoje ręce i skrzyknął aktorów, z którymi ćwierć wieku temu opowiedział kultową historię. 21 maja premierę będzie miał pierwszy z 18 nowych odcinków nowej serii. Jak wyglądają aktorzy po tylu latach? Agent Cooper niewiele się zmienił. Za to Lara Flynn Boyle, która zagrała najlepszą przyjaciółkę zamordowanej Laury Palmer, zdecydowanie przesadziła z operacjami plastycznymi. Zobaczcie też innych głównych bohaterów "Miasteczka Twin Peaks.

A tak wygląda zapowiedź nowej serii:

Kyle McLachlan Kyle McLachlan East News/Screen z Instagram.com/Kyle McLachlan

Kyle McLachlan

W niewielkim, spokojnym miasteczku zabito młodą dziewczynę, Laurę Palmer. Na miejsce przyjeżdża również młody, zdolny agent FBI, Dale Cooper. Jest opanowany i dokładny, jego wielką słabością jest placek z wiśniami. Grający Coopera Kyle McLachlan ma wtedy 31 lat i prywatnie nie cierpi placków z wiśniami. Mija ćwierć wieku i agent Cooper znowu zawita do Twin Peaks. Tym razem McLachlan ma 58 lat i - jak widzimy na najnowszych zdjęciach - niewiele się zmienił.

Kocham agenta Coopera. Był on moim pierwszym doświadczeniem telewizyjnym i naprawdę nie wiesz, co masz, dopóki tego nie stracisz albo dopóki nie doświadczysz czegoś więcej. Jest we mnie duży szacunek i wdzięczność za możliwość ponownego spotkania z tym bohaterem - mówił McLachlan w wywiadzie dla magazynu 'Entertainment'.

Kyle McLachlanScreen z Instagram.com/Kyle McLachlan

Original Title: TWIN PEAKSEnglish Title: TWIN PEAKSPolish Title: MIASTECZKO TWIN PEAKS (Poland)Film Director: LYNCH, DAVIDYear: 1990Stars: MacLACHLAN, KYLE; FENN, SHERILYN/ AlbumEAST NEWS

Sherilyn Fenn Sherilyn Fenn East News/Screen z Instagram.com/Sherilyn Fenn

Sherilyn Fenn

Sherilyn Fenn to typowa gwiazda jednego serialu. 'Miasteczko Twin Peaks' zapewniło jej sukces i sławę, których jednak potem nie potrafiła umiejętnie wykorzystać. Rzadko występuje przed kamerą, powrót serialu to dla niej szansa, żeby przypomnieć się widzom, którzy kojarzą ją zapewne tylko z tą rolą.

Sherilyn Fenn prowadzi konto na Instagramie, ale fanów ma znikomą liczbę, niecałe 24 tysiące. Często robi sobie selfie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda teraz. Niestety, dawna gwiazda niezbyt przypomina siebie sprzed lat.

Sherilyn FennScreen z Instagram.com/Sherilyn Fenn

Niemniej, kiedy jeszcze była młoda, wielu znanych mężczyzn zabiegało o jej względy. Wśród jej byłych miłości znaleźli się: Johnny Depp, Kiefer Sutherland i Prince. Romansowała również z reżyserem 'Miasteczka Twin Peaks', Davidem Lynchem. Ma syna, Mylesa Maximilliana z małżeństwa z Toulousem Holliday. Wychowuje go sama.

Sherilyn FennScreen z Instagram.com/Sherilyn Fenn

Sherilyn FennScreen z Instagram.com/Sherilyn Fenn

Sherilyn FennScreen z Instagram.com/Sherilyn Fenn

Sherilyn FennEast News

Lara Flynn Boyle Lara Flynn Boyle East News/Pr Photos

Lara Flynn Boyle

Kolejną serialową pięknością była Lara Flynn Boyle. Grała Donnę Hayward, najlepszą przyjaciółkę zamordowanej Laury Palmer. Określano ją jako tajemniczą i mroczną piękność. Aktorka miała jednak dużo problemów. Wieloletnia narzeczona Jacka Nicholsona walczyła z anoreksją, a później stała się smutną ofiarą operacji plastycznych.

47-letnia aktorka od dawna eksperymentuje z własnym wyglądem.

Tak wyglądała w 2006 roku:

Lara Flynn BoylePr Photos

A tak rok wcześniej:

Lara Flynn BoyleGlenn Harris / Photorazzi / Glenn Harris / Photorazzi

Mädchen Amick Mädchen Amick East News/Screen z Instagram.com/Mädchen Amick

Mädchen Amick

To ona, czyli grana przez Mädchen Amick kelnerka Shelly Johnson częstowała agenta Coopera legendarnym plackiem z wiśniami. Jest obdarzona wielkimi zdolnościami muzycznymi - gra na pianinie, basie, wiolonczeli, gitarze. Aktorka do tej pory jest bardzo aktywna w świecie filmu. Od 1992 roku jej mężem jest David Alexis, z którym ma dwójkę dzieci.

Amick ma 46 lat i wygląda bardzo naturalnie. Powyższe selfie zrobiła sobie specjalnie z okazji planowanej na maj premiery nowej serii 'Miasteczka Twin Peaks'.

'Miasteczko Twin Peaks' zmieniło telewizję na zawsze. To zdjęcie zostało zrobione, kiedy otrzymałam możliwość ponownego zagrania Shelly. Duma na mojej twarzy dowodzi, po upływie grubo ponad dwóch dekad, że nasi widzowie nigdy nie zapomnieli magicznego świata Twin Peaks - napisała przy nim.

Poniżej najnowsze zdjęcia Mädchen Amick.

Mädchen AmickScreen z Instagram.com/Mädchen Amick

Mädchen AmickScreen z Instagram.com/Mädchen Amick

 

David Lynch David Lynch East News

David Lynch

A jak zmienił się maestro, który odpowiada za powstanie tego arcydzieła sztuki filmowej? Kiedy David Lynch kręcił 'Miasteczko Twin Peaks, miał zaledwie 44 lata, dzisiaj - ma już 71 lat. Tak charakterystyczna dla niego, nastroszona, czarna grzywa, zrobiła się zupełnie siwa.

Niewykluczone, że nowa seria 'Miasteczka Twin Peaks' to łabędzi śpiew Lyncha jako reżysera: ostatni jego film, jaki trafił na duże ekrany, to 'Inland Empire' z 2006 roku. Potem zajmował się pomniejszymi produkcjami, by teraz powrócić z nowymi odcinkami kultowego serialu.

Na zdjęciu poniżej, z Ringo Starrem w ubiegłym roku.

David Lynch i Ringo StarrMikhail Urubkov / PRPhotos.com / Mikhail Urubkov / PRPhotos.com

David Lynch to jeden z najbardziej kultowych i kontrowersyjnych reżyserów filmowych. Sławę przyniosły mu takie filmy jak: 'Głowa do wycierania', 'Blue Velvet', 'Dzikość serca' czy 'Mulholland Drive'. W duecie z Markiem Frostem stworzyli świetny serial, który wprowadził sporo zamieszania do świata filmu i telewizji.

W 1992 roku Lynch wyreżyserował prequel 'Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną' - pełnometrażowy film opowiadający historię ostatnich dni Laury Palmer.

W 1994 roku na zlecenie amerykańskiej stacji BRAVO Lynch nakręcił do każdego z odcinków kilkuminutowy wstęp (Log Lady intro) z jedną z bohaterek serialu "Kobietą z pieńkiem" w roli zagadkowej narratorki.