Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie. Poruszyła internautów: Trudno o piękniejszy widok

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca na Instagram. Tym razem dodała zdjęcie, które rozczuliło internautów i wywołało dyskusję.

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznych wydarzeniach, do jakich doszło w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno, usunęła się z życia publicznego. Dziennikarka mocno przeżyła śmierć męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent zginął wtedy w wypadku motorówki, którą płynął. Gwiazda TVN zrezygnowała też z aktywności w stacji, w tym z prowadzenia nowej edycji programu "Big Brother". W wywiadzie, jakiego udzieliła w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że nie wie, czy jeszcze wróci do telewizji jako prezenterka, bo znacznie bardziej interesują ją teraz nowe projekty.

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami:

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak wraca na Instagram

Dziennikarka przyznała też, że marzy, żeby zamieszkać w górach. Jak na razie nie przeniosła się tam na stałe, ale spędza na południu Polski mnóstwo czasu. Niedawno jej przyjaciółka opublikowała nagrania, na których widać, jak spędzają czas - jeździły na nartach i dopisywał im humor. Niedawno Woźniak-Starak opublikowała także InstaStories, na którym pokazała, jak spaceruje z psami. Możecie przeczytać o tym TUTAJ. Na drugi dzień opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym znaleźli się jej podopieczni. Dziennikarka pokazała, jak cztery z jej sześciu czworonogów wypoczywają na podłodze

Kocham - napisała.
 

Na zdjęciu zabrakło Chihuahuy i rudego jamnika Pikusia, o którego dopytywali się w komentarzach internauci. Zapytali gwiazdy, czy dalej go ma, co potwierdziła. Zgodziła się także z opiniami, że zwierzęta to najlepsze "czasoumilacze". Oprócz tego pojawiły się także wyrazy zachwytu nad tym widokiem:

Cudowne. Trudno o piękniejszy widok. Tyle miłości na niewielkiej przestrzeni. No cudo.
Ale musi być wesoło z taką gromadką. Ja mam jednego i codzienny uśmiech na twarzy.
Aga, jak miło widzieć kolejną Psią Matkę Wariatkę - zachwycają się.

Choć Agnieszka Woźniak-Starak ma już pokaźną gromadkę psów, to nie wyklucza, że w przyszłości się ona jeszcze powiększy:

Chwilowo mówię stop, ale u mnie nigdy nie wiadomo... - zdradziła fanom.

Agnieszka od lat mocno angażuje się w sprawy zwierząt, których jest miłośniczką. Już jako nastolatka pracowała w schronisku jako wolontariuszka. Aktywnie brała także udział w akcjach organizowanych przez Greenpeace czy WWF. Kilka lat temu została ambasadorką kampanii promującej odpowiedzialne adopcje bezdomnych psów i kotów realizowana przez m.in. Fundację Viva! Akcja dla Zwierząt.

AW

Więcej o: